Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Valla abi ben senin durumlarını çok iyi anlıyorum. ben bu sezon 2300 de başladım 2406 ya kadar çıktım arkadaşlar vs baya iyi başladık sezona da. 2507 den 2200 e kadar düşmüştüm bir aralar troll teamler geliyordu. Lost streak aldıysan seri seri bence daha girme ranked. Yoksa hep aptal adamlara denk geliyorsun benden sana öneri. Şahsen ben mercy yerine ana'yı daha çok beğeniyorum hem dart hem aoe grenade var. Mis gibi nano da verdimi reinhardt iken keyfine diyecek olmuyor insanın :D
Sosyal ağlarda paylaş

Abiiii...

https://pastebin.com/SPHwGFr7

Olaya gel. Keprii elemanin biriyle `senin aim snap'liyo` diye konusuyo, o arada C9, Envy de kullaniyo aynisini, Taimou'da bunu yapiyo falan diye anlatiyo Keprii. piyuu

Sonra ben ulan aimbot bu deyince inanmiyonuz. Konusmadaki link'leri acip bakin bi. Ayni seye 2-2.5K arasi 34092840280 kere denk geldim.

edit : ara verdiydim kahvalti icin, simdi devam ediyorum da, IDDQD'den surefour'a kadar bir suru video, gif vesaire var.

Aha surefour'inki, baya bariz.

https://gfycat.com/WigglyPoshBlackbear
Sosyal ağlarda paylaş

Platinum falanım (belki diamond'a yakındır bilmiyorum son placement'tan sonra görcez), Junkertown'da placement maçı oynuyorum, her zamanki gibi fill'liyorum Zenyatta ile, karşıya master Roadhog main vermiş, adam bi arkadan sokuyo bi önden

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/001/231/999/ba5.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şu zamana kadar ne zaman comp girdiysem bana böyle hani adam akıllı junk oynayan adam 1-2 kere denk gelmiştir. Ama çok op bombayı salladı mı sıçıyorsun azına. Bu sezon benim açımdan iyi geçiyor. Thrower görmedim hiç maçlar da güzel geçiyor. Tek sorun healer ve Tank asla oynamayan Toxic arkadaşlar diyebilirim. Tank main olduğum halde heal oynuyorum Ana adamın zarya oynayıp da Healarını korumak için Barrier atmamasını görünce bu gözler bildiğin kanıyor ve rage sitemi başlıyor. Ama olsun geçen sezondan gene iyi. Takılmak isteyen olursa beraber hani heal main tank mainim gireriz beraber sorun değil benim açımdan. Yeter ki işini yapsın :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun hile yapilmasindan cok, Blizzard'in gonderilen sikayetlere karsi cooook yavas aksiyon aliyor olup (aliyorsa tabi), feedback vermiyor olmasi. Sikayet ediyosun ve bitiyo olay. Sikayet ettigin tip hile yapiyor muydu gercekten bilmiyorsun, banlandi mi bilmiyorsun. Benzer tiplere denk gelerek oynamaya devam ediyorsun. Baya baya umurlarinda degil su olay.

Community'nin hic hic umrunda degil. Sizin takimdan su eleman hile yapiyor diyorsun mesela, gelen cevaplar i-na-nil-maz. Hile yapiyor diye sucladigim tip sessiz kalirken, adamla ayni grupta bile olmayan biri donup `yapmiyordur, sen beceremiyorsundur` diyor mesela. `E kill cam'i ben izledim, sen nerden anladin?` diyosun, ordan hop ad hominem. Alakasiz zibilyon tane hakaret siralaniyor ardina. :)

edit : sadece hileciler degil tabi, troll'ler, toxic tipler icin de gecerli bu yazdiklarim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuda sana hak verebilirim. Hayır adam comp giriyor maçın başında instalock torbjorn alıp base de turret koyup sağa sola hello hello yapıyor. Şikayet ettim abi adamı engelledim vs. 3 maç sonra adam benim takım gelmişti tekrar. Hani buna çare bulmaları gerekiyor. Toxic veya Thrower adamlar gerçekten sinir bozucu. Bir de son zamanlarda 3 dps muhabbeti olmaya başladı 1 tank ile oyun kazanılmaya çalışıyorsun. Ama dps ler çöp olunca olmuyor ayrıca 1 tank healerı da koruyamayınca tek başına sıçış. Bu durum gold, plat ve diamond da devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tracer'ın aimi top 500 değil, 3000-3500 arası da böyle ki, normal bir aim o gayet.

https://www.youtube.com/watch?v=RhVapD532pA

https://www.youtube.com/watch?v=c8u9Hr5CFmA

Bir de videolarda arka planda cızz cızz bir ses geliyor yeri gelmişken sorayım bilen var mı bunu nasıl düzeltirim? :D
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Abi beceremiyorum de gec ya. Genelde hileden en cok sikayet edenler bu isi beceremeyenler oluyo sdfg.

E rank’im ne kadar becerdigimin kaniti zaten, 2-2,5k arasi dedimten sonra 3k’lik 4k’lik beceremiyorum diye gereksiz wot mu yazayim napayim?

Benim seviyem icin normal degil bu videosunu koydugum adamlar cunku;

Tracer oyun boyunca hic sektirmedi, hep mukemmel tracking sergiledi
Soldierin takimi ne zaman oyunu kaybetmeye yaklasti, bir anda aslan kesildi. Overaim olmadan uc hedef arasinda cat cat snap’lemesini saymiyorum bile.

Bunlar benim ne kadar iyi ya da kotu oldugumdan alakasiz ustelik.
Sosyal ağlarda paylaş

darkageman said:

Tracer aim lock abi sanki. Dikkat edersen imkansız o derece düzgün yukarı bir anda mouse kaldırıp tek de öldürmesi. Soldier konusunda bir şey söyleyemem çünkü ultisi zaten oto aimlock direk targete kilitleniyor. Oradan anlayamazsın.

Soldier ultisinin animasyonu mu degisti? Normalde cursor kitlenmiyo, ikinci bi indicator cikiyo vurdugu hedefingostermek icin. Degistiyse artik biyleyse benim hatam. Yoksa dumduz aimbot iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bak bende soldier oynadım göz yanılması olabilir ben illa hani aimbot değil demiyorum zaten açıkladım. Soldier ulti açtığı zaman oto aimlock alıyor zaten etrafında kim var ise direk sola çekmiş aim hani baya bi hızlı gidiyor aim bot olma ihtimali olabilir ama buna net cevabı ne ben ne de sen verebilirsin belki de değildir abi ne bileyim. Ayrıca bende 2400-2500 bandındayım böyle adamlara çok denk geldim. Tracer 1 trick oynayan çok adam var oyunu. Soldier oynayan 100-200 saatli adamların da olduğunu düşünürsek gayet normal. Aslında şöyle kaydetseydin abi adam seni ultisiz öldürdüğünde bir killcam görüntüsü görseydik net anlaşılabilirdi belki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...