Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 2

Llama

Öne çıkan mesajlar

Bu sene kaçıncı duran top, Beşiktaş'ın milli takımdan daha beter duran top sorunu var. Geçen sene oyuncular topu taca, kornere atmıyor diye kızıyorduk bu sene de atıyorlar diye kızıyoruz.

Rize maçı, pozisyon vermeden duran toptan kademe hatası ile gol yenildi. 2 puan gitti.

Eskişehir maçı, iki pozisyon verdik atamadılar, duran top gol ve 2 puan da oradan gitti.

Kayseri maçında yedik, açılış golüydü baskı yüzünden doğru oyun oynayamadık. Sivas maçında yedik, neyse ki orada kazanabildik.

Duran top savunması diye bir şey yok. Duran toptan zaten en son ne zaman attığımızı unuttum. Rezillik bu yani, adamlar doğru dürüst pozisyona bile giremeden 1-0...

Buradan da zaten bu maç dönmez. Bu kadro yapısıyla ile Beşiktaş'ın çevirmesi çok zor, mucize olur.

edit: Cenk'in direkten döneni de tam jeneriklikti, ah bi olsaydı çok güzel olacaktı da :(
Sosyal ağlarda paylaş

Gözler Yalçın Ayhan'ı aradı :( Adam Beşiktaş'ın her kornerinde ve duran topunda istisnasız her topa kafayı çıkarıp vuran adamdı. Bu tip bir adam gerekiyordu bize, mal taraftar tepkisi yüzünden vazgeçildi adamdan...

Böyle maçlarda sürecektin sahaya işte, Sivok dışında hava topuna hakim adam yok. Zaten golü atan herif Franco'nun üstünden vurdu.

Franco'nun iyi bir kariyeri olmayacaksa sadece bu yüzden olmayacak. Bu kadar yetenekli ve yerden iyi bir kesicinin hava toplarında bu kadar etkisiz kalması gerçekten inanılmaz. Adam ters ayakta kötüydü, onu bile geliştirdi ve ödül olarak milli takıma çağrılıp, on bir oynatıldı ama kafa topunda iki senedir bir gram gelişme yok.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben tr liginde maç izlerken niye her kafa topunda geriliyorum bişi olcak diye. bütin futbolcular o kadar dengesiz çıkıyorki kafa topuna aklıma euro 2008deki italya romanya maçındaki radoiyle italyalı bi futbolcunun havada çarpışıp bide yere düşüp kafayı yardığı sonra direk hastanelik olduğu pozisyon geliyo aklıma hep. bigün trdede birinin kafa tası gidecek gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...