Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Psikoloji bozan oyunlar

MilleR

Öne çıkan mesajlar

Miller'in istediği tarz oyunlar daha farklı anladığım kadarıyla, bir oyunu çok oynarsan evet rüyalarınıza veya arkadaşlarınızla dialoglarınıza felan girer de, Sanitarium daha farklı dediğiniz olaydan.. Sanitarium'a Planescape: Torment de ekliyebiliriz sanırım
Başka aklıma hikayesi o kadar etkileyici oyun gelmiyor.[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 24 Aralık 2004 19:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bir keresinde satrancı fazla kaçırmıştım. L şeklinde yürümeye başlamıştım. rüyalarımda satranç taşları görmeye başlamıştım. sonra bıraktım hoh rahatım şimdi.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 24 Aralık 2004 20:20 tarihinde demiş ki:
bir keresinde satrancı fazla kaçırmıştım. L şeklinde yürümeye başlamıştım. rüyalarımda satranç taşları görmeye başlamıştım. sonra bıraktım hoh rahatım şimdi.

bu da ilginc tabii. satranctan... gecmis olsun ama eheh :)
Sosyal ağlarda paylaş

manhunt bi yerden sonra dalgalandırıyor psikolojiyi evet.
onun dışında psikolojimi etkileyen hiçbir oyun olmadı, the guild çok oynadıydım vaktinde o olabilir mesela ehu.[signature][hline]Bana tepeden bakarsanız, bir aptal görürsünüz.
Bana aşağıdan bakarsanız, tanrınızı görürsünüz.
Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz.
Charles Manson
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Heh ben çoğu oyunda tırsıyorum 10dk dan fazla oynamıyorum mesela doom3 ü de oynamıyorum ama rüyama falan girmiyo sağdan soldan adam fırlaması beni deli ediyo bide halflife da dili sarkıtıp yukarı çeken yaratıklar yüzünden oynamıyorum[signature][hline]Paradan 6 0 ı atıyoruz , ama tarihten atamayız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...