Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #2

quixef

Öne çıkan mesajlar

2 said:

BalisticGel said:

http://cdn.themetapicture.com/pic/images/2014/11/10/funny-WiFi-jammer-device-plan-Starbucks-prank.jpg

Ahah cok yaptim bunu ya:) hakkaten cok eglenceli ahhaha

ehueh niye bu kadar lamersiniz lan

bak size komutlarına kadar yazayım az eğlenin lel

ağa bağlanın
terminali aç

ettercap-g
kartınızı seçin wlan0 eth0 neyse artık
mitm sniff açın
sniff start diyin

wireshark
gelince sniff edilecek ağ demi seçtigimiz kart eth0 wlan0 neyse
sniffe başlayın bu kadar

bundan daha basit bi arp poisoning mitm anlatımı bulamazsınız nette lol

edit: bu yöntemle starbuckstaki internete bağlı olanların bütün internet trafigine parmak sokup izlersiniz facebook twitter gmail instagram session hijackine kadar gider 2 komutla lol isterseniz netide kesersiniz tabi

hatta bunu yapan android programlar var

dsploit en baştaki en rahat simple interface programcık root gerekiyor ama her türlü spoofing poisoning sniffing mümkün bu apk ile

son olarak edit:

çok eğlenmek istersenizde koç üniversitesine gidip bi kafede oturup bu dedigimi yapın 1 saat içerisinde 200-300 kadar facebook şifresi okul şifreleri konuşmalar vs geliyor trafiğe o daha eğlenceliydi ( karı kız düşürme garantili )
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

arada GMC minibüsü ile avm lere yanaşıp kurdugu istasyonla milletin datalarını kopyaladığı da olmuştur
,

LAN haha 10 numara tahmin lan :D GMC yok ama iyi fikir GMC alayim ben bitane...

Wifi-spy aletim var onu da yaptım rahat ol.
Bu dediğiniz şeyler kolay şeyler okadar abartmayın lan olmayacak şeylermiş gibi anlatiyorsunuz.

http://www.metageek.net/images/products/eyepa/EyePAAirPcap_airpcap.jpg

Wifi ye girmeden paketleri yakalamak çok kolay şeyler boşunamı wirriles kullanan şirketlere cVPN satıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
A Chinese programmer, tired of being single, spent over £50,000 to buy 99 iPhone 6s to propose to his girlfriend, but unfortunately there were no happy endings here as his intended said no.

The worker from Guagzhou spent the equivalent of a two-year annual salary in the country, £51,543 (500,000 yuan) to buy the iPhone 6s, Tencent News reported.

He proposed by arranging the iPhones into a heart shape and holding a bouquet of flowers but it was not a match made in heaven.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

said:
A Chinese programmer, tired of being single, spent over £50,000 to buy 99 iPhone 6s to propose to his girlfriend, but unfortunately there were no happy endings here as his intended said no.

The worker from Guagzhou spent the equivalent of a two-year annual salary in the country, £51,543 (500,000 yuan) to buy the iPhone 6s, Tencent News reported.

He proposed by arranging the iPhones into a heart shape and holding a bouquet of flowers but it was not a match made in heaven.

Kız akıllı, napıcam lan 99 Iphone u diyerek reddetmiş salağı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...