Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ethan

moriarty

Öne çıkan mesajlar

hadi biraz daha yazıyım.

axedice diyoki populizm yüzüdnen bir sürü overated seyle doluyo etraf. yapmyın bunu. anlık gaz yüzüdnen şişirmeyin herşeyi. hadi internt haber siteleri viewver kasmak icin hypelıyo herseyi ama siz yapmayın.

sende inatla işin "populist" kısmını, pazarlama kısmını görmezden gelip arz-talep basitliğine indirgiyosun konuyu
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

evet demek ki tatmin oluyorlarmış öyle veya başka bir nedenden. önemli olan sonuç. 55kyı neden sana vermediler de patates salatasına verdiler öyle bakmak lazım. sen açsaydın kickstarter patates salatası için iki dakka ayırıp forumlarda MASTER RACE hangisi savaşı vereceğinize sana verselerdi. adam büyü mü yaptı bana 55k verin diye?

şu kısma dedim ben. burada kimse "ya ben niye bunu yapamadım mühühü" demiş değil ki "sen açaydın akıllı olup" densin.

axedice de "gereksiz işte" demiş. e ona göre gereksiz, başkasına göre gerekli, ilginç vs.

:D
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanların hayatta kalite, kişisel gelişim, üretkenlik, iş tatmini vb. gibi amaçları da olmalı bence. Senden fazla para kazanmayı başarmış her insanın senden üstün olduğu görüşündeysen, ya da yeterli parayı kazandığın sürece çöp gibi yaşamanın sorun olmadığını düşünüyorsan, bence yazık. Bir yandan da kişisel tercih ama tabii.

Şu uygulamayı yazıp, network'ünü kullanarak "uff bu araların en popüler app'ı" diye birkaç haber yayınlatıp hype yaratarak (senin gibiler de atlayıp yayınca exponential bir etki oluyor tabii) saman alevi bir gelir elde etmek bence bir başarı değil. Ha adam şu fikriyle "yaratıcılık" ayağına gider bir ajans kurar, oradan başarılı bir işletme oluşturur, eyvallah.

Bunun dışında babanın fikriymiş gibi nerd rage'e girince, aklına yaratıcı bir fikir gelememiş boş adamın, gelmiş boş adama gıptayla bakması gibi saçma bir tablo çıkıyor ortaya. "Adama bak lan şu kadar boş bir işle millete ne olta atmış, millet de şuna prim vermiş ehue" dersin ayrı da, İŞTE BU ne yani, ne yapmış işte bu olacak?
Sosyal ağlarda paylaş

elon musk denmis de

adam dogustan zaten ortaligi kasip kavuracak seye sahipmis

adamin adi elon musk abi

sizinkiler anca ahmet, mehmet

oturun karin tokluguna gayrimenkul vergisine calisin iste. ayni arabanin 3 sene sonra uretilmisini daha cok para verip aldim diye sevinin falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Bu arada adamın başka bir app i de ekrana elini sürtünce foto çekmesi mi ney asldkjsad

"Ethan" was created by the founder of Rubcam, Ethan Gliechtenstein. Rubcam lets users take photos on their smartphones by rubbing the screen

güldüğün app bu abi. shakyden vs kurtuluyosun.

http://www.rubcam.co/

http://www.youtube.com/watch?v=1tdXkMq7hKE
Sosyal ağlarda paylaş

bir de demin birisi idiocracy ye doğru gidiyoruz demişti katılıyorum. patates salatası fikrine 55k dolar vermek de, böyle "bence" aptal gereksiz uygulamaları indirip hype yaratmak da bu iddiayı kanıtlar nitelikte. giderek "komik olacak kadar aptalca" şeyler prim yapmaya başlıyor. bu başarı mı? bireysel bazda easy money olarak bakılırsa evet adam için başarı. ama bu yapılan işin aptalca olmasına engel mi? değil.

zira ethan kim de ben ona niye fikir sorayım ya? böyle alanında önde gelen insanların sorulan soruları yanıtladıkları bir site vardı neydi, o çok güzel bir proje mesela.

ama ethan a sorayım? niye?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...