Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

di said:

Kac gundur niye sirtim omurgam yerinden cikcakmis gibi agriyo diye dusunuyodum, az once timesheet'imi doldurunca farkettim, amele gibi calismisim resmen.

Ayrildim ulan ben bu isten. Sirf bu yuzden ayrildim, simdi eskisinden daha cok calisiyorum. Ha parasini da aliyorum da yine de bi sacma.

edti : ss de ekliim tam olsun.

http://i.imgur.com/bXCzbKM.png

Bu tablodan bir haftada 35 saat çalışmışsın gibi görünüo?

Çok muymuş bu?

Ona göre isyan edicem (9-18 çalışanım bu arada)

9 - 18 arası günde 9 saat, 1 saat ara olunca 8 saat x 5 = 40 saat edio diye de hesaplamayı söyleyeyim salşdjkas

3 günde 33 saat, günde 11 saat desek haftada 55 saat.

Avrupa standartlarına göre çok, ve normalde de çok evet katılırım, ama Türkiye standartları için hakikaten abartı değil. Hatta şöyle diyeyim, yasal sınır içinde (45 saat normal mesai + 15 saate kadar gönüllü mesai izni var)

Bir de o kadar saat kod yazan diyorsun da, aynı süreyi madende kazma sallayan taş taşıyan adam da var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

3 günde 33 saat, günde 11 saat desek haftada 55 saat.

Avrupa standartlarına göre çok, ve normalde de çok evet katılırım, ama Türkiye standartları için hakikaten abartı değil. Hatta şöyle diyeyim, yasal sınır içinde (45 saat normal mesai + 15 saate kadar gönüllü mesai izni var)

abicim,

orada 2 gün boş geçmemiş olsa ok de 2 gün boş günde 11 saati tartışmıyoruz, haftada 33 ve 45 tartışıyorum ben kendimce :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ted Talks + kahve + sigara + Photoshop + InDesign + gözlük + toplu saç + cumartesi sabah 8'de kalkmaca + işe gitmece + ardından kursa gitmece + eve dönüp cumartesi gecesini de çalışarak geçirmece + pazar kalkıp işe gitmece + ders çalışmaca + pazartesi sınava girmece + akşam derse girmece böyle böyle yaşayıp gitmece.

1 haftadır da Youtube'dan bakarak ukulele çalmaya çalışıyorum ve hala akort edemiyorum.

Dün yaptığım kurabiyeleri de köpeklere verdim, onlar bile yemedi.

Hiç hayal ettiğim gibi değil bu hayat.

Şu an benim İskoçya kırlarında koşup, barlarında değişik değişik biralar içiyor olmam gerekiyordu.
Ted Talks dinleyerek iş yapacağımı da asla hayal etmemiştim.

Hatayı liseden sonra okuyarak yaptım. Lise 2'de bırakmalıydım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...