Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

Anhora said:

Patide hristiyan olan var mı acaba?

Sahte olarak ben varim, allahsizligi yay,a kursusu baskani diye inanc tanimlamasi yapilmiyor cunki milletle sohbet ederken :( hristiyanim diyip geciyorum ozellikle yabancilarla muhattap olurken.

Seninki biraz mecburiyetten olmuş :) Gerçekten istanbulda ankarada hristiyan olarak yaşamanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum ben. Ne yapıyorlar? Onların inancı nasıl felan?
Sosyal ağlarda paylaş

Anhora said:

Laurelin said:

Anhora said:

Sahte olarak ben varim, allahsizligi yay,a kursusu baskani diye inanc tanimlamasi yapilmiyor cunki milletle sohbet ederken :( hristiyanim diyip geciyorum ozellikle yabancilarla muhattap olurken.

Seninki biraz mecburiyetten olmuş :) Gerçekten istanbulda ankarada hristiyan olarak yaşamanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum ben. Ne yapıyorlar? Onların inancı nasıl felan?

Gayet normal yasiyolar. Tanrim be ne yaptim diye gezmiyorlar, yetistirkleri bolgenin sivesini kaliplarini kullaniyorlar. Kurban kesmeselerde dini bayramlara saygiyla yaklasiyorlar, tanidiklarinin sevdiklerinin Ramazan bayramini kurban bayramini kutluyorlar.

Ha bi de arkadasin olarak "ulan gavur" dediginde alinmiyorlar. =)

Bildigin tanidigin insanlardan farklari yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sabahtan beri çok lanet bi çeviriyle uğraşıyorum
arablar ömrümden ömür aldılar.
0a yakın hatayla çevirmem lazım bide falan eheuhe
Allah pluralmış ilk onu öğrendim,sonra bi yerde
S.a vs A.s vardı
onudanda -HELLO -HELLO CANIMS olmadığını farkettim eheuhe
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkatten yalnız, Yeşilköy'de bayağı ermeni arkadaşım vardı, çocuk aklı salak saçma sorular sorup dalga geçiyorduk isimleriyle, bir de sünnet oldun mu lan aç çükünü falan yapıyorduk; sıra arkadaşım bi gün utana sıkıla "ben sünnet oldum ama kimseye söyleme" dediydi sdflk.
Sosyal ağlarda paylaş

Anhora said:

Laurelin said:

Anhora said:

ahahah adam icin hristiyan mitolojik bir yaratik gibi.
dogal ortamlarinda gormek incelemek istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...