Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saat alıcam yardımlarınızı esirgemeyin ?

Raistllin

Öne çıkan mesajlar

saat fena değilmiş açıkçası ama beleş olsa çakma markalı saat almam. Adamlar ismini koyuyor el aleme saat yaptırıyor. Saatte markaya bakacaksın, mümkünse isviçre'den şaşmayacaksın.

Metal kadran sorun olmaz bence gençsin güzel gider takım elbiseyle de takılır.

Bu koyduğunun fiyatı nedir, hesaplı isviçre saati olarak frederique-constant önerebilirim. http://www.hizlisaat.com/frederique_constant/fc303b6b6b/

Onun modellerine bak.

Tissot'da kafana uyan bi şeler olabilir modeli seçeneği çok, onları incele.

Mesela gidip tag heuer, longines gibi markalardan saat alma çünkü 5000 lira altı modeller fazla spor kaçacaktır. Ha yine bak sen, kafana uyan bi şey çıkabilir. Nihayetinde senin beğenmen önemli.

Son olarak benim tarzıma uymasa da japon Seiko da son derece kaliteli bir saat markasıdır.

edit:500 dolar demişsin. Açıkçası saatlerin abd fiyatlarını hiç bilmiyorum. Bir de deri günlük kullanılır diye bir kaide yok, en şık saatler deri kayışlı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

saat fena değilmiş açıkçası ama beleş olsa çakma markalı saat almam. Adamlar ismini koyuyor el aleme saat yaptırıyor. Saatte markaya bakacaksın, mümkünse isviçre'den şaşmayacaksın.

Metal kadran sorun olmaz bence gençsin güzel gider takım elbiseyle de takılır.

Bu koyduğunun fiyatı nedir, hesaplı isviçre saati olarak frederique-constant önerebilirim. http://www.hizlisaat.com/frederique_constant/fc303b6b6b/

Onun modellerine bak.

Tissot'da kafana uyan bi şeler olabilir modeli seçeneği çok, onları incele.

Mesela gidip tag heuer, longines gibi markalardan saat alma çünkü 5000 lira altı modeller fazla spor kaçacaktır. Ha yine bak sen, kafana uyan bi şey çıkabilir. Nihayetinde senin beğenmen önemli.

Son olarak benim tarzıma uymasa da japon Seiko da son derece kaliteli bir saat markasıdır.

yorumun için teşekkürler uğraşıp yazdığın için emeğine sağlık saati 450 dolara aldım çünkü 2 haftadır bakıyorum zevkime en uygun bunu buldum marka benim için önemli değil ama şansına bu marka oldu yani aynısı tag heuer de olsa onu alıcaktım,swiss made olduğu içinde problem yaratmadı 5 sene en azından idare eder gibime geliyor.

edit:deri'den kastım kauçuk kayıştı :)
Sosyal ağlarda paylaş

hehe güle güle kullan, saatin görüntüsü zevkli bence. Zaten 5 yıl gibi bir süre koyduysan işportadan aldığın saat bile gider o kadar nerdeyse :).
Yoksa o swiss made ne kadar swiss tartışılır, mekanizmanın %50'si isviçre'de üretiliyorsa swiss made yazabiliyorsun saatin üstüne. Üreticiden üreticiye de kalite değişir ama bu bahsettiklerim evladiyelik zaman dilimleri için önemli.

edit: bir tek bakman gereken camın safir olup olmadığı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...