Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne olacak bu Kharon'un hali

Sequo

Öne çıkan mesajlar

tarafsız olarak bakarsak olaya,

burda herkes birilerinin üzerine oynayıp bann'latınca oo kral adam, nasıl banlattı oluyor da,

direk nerd rage açıp o.ç diyen adamın karşısındaki suçlu bulunup, küfürü edenin suçsuz olması, ironik..

savunulacak yanı yok mlsf.

kişiler x veya y olabilir.. hayal ürünü de olabilir, nerd rage açan sonucuna katlanır.. bu olay benim için emsal teşkil edecek bir gelişme oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu başlık zaten Sekonun banlanması için yeterli, Paramecium gibi adama garbıçtan laf atmaya çalışıyor, oysa eminim ki Paranın haberi bile yok bu başlıktan sdf adam sadece patinajda takılıyor sayılır.

Di ile olan olayda da bir adama "Ananı da getir" dersen, ondan sonra normaldir her türlü küfürü yemen, hatta dayak yemen, hatta ve hatta bıçak yemen Ortadoğu şartlarında!!
ortaokul mu burası yok ben başka şey demek istedim falan diye kıvırmak lel
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gencler, tarafsizliginizi yiyeyim.

Yani senelerdir yaziyorum ciziyorum surda, sorunlu zamanlarim da oldu baya satastim millete falan ama dogruya dogru, hic boyle denyo bir tip olmadim. Olayi degerlendirirken buna gore degil de tamamen gozu kapali sekilde degerlendiriyorsaniz, zaten degerlendirmeye calismakla bile hata yapiyorsunuz.

Insanlarin cogunun birbirini tanidigi, yuzyuze gorusmeden gayet guzel arkadasliklar kurdugu, birbirleri icin en yakinindaki kisiler icin bile yapmayacagi iyilikler yaptigi bir ortamda -ki su forumda tanistigim insanlarla iliskim boyle oldu, sizin olmadiysa o sizin kaybiniz- gelip bak nasi got olmus, bak nasi ayar almis, hadi siz hepiniz ben tek, anani da cagir, babani da cagir diye ortaligi bulandirmaya calisiyosan, her geldiginde ariza cikarip sinir geriyosan, basina ne geliyosa hakediyosun. Aldigin ayar da mustehak, yedigin kufur de mustehak. Bu sadece forumda degil, her yerde gecerli benim icin.

Bu arada kim atmissa eline saglik zira bilmiyorum. Ilk sayfada dedigim gibi sikayet butonuna basmaktan otesini yapmadim. Hem sovdu hem adam attirdi iddialariniz baya asilsiz o yonden. Su dakkadan sonra atilirsam da -ki kuvvetle muhtemel- zerre pisman degilim, haketti, ben de agzina agzina vurdum. Yine olsun yine yaparim. =)

Hadi saglicakla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...