Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Desktop Fiyat Araştırması

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

2012'de topladığım bir desktop var;

i5 3570k
Asus Anakart
Zotac gtx660ti mı ne öyle bir modeli
Soundblaster ZX ses kartı
Corsair 8Gb ddr bi şey ram
128Gb Corsair SSD (tam modelini unuttum)
1 Tb Seagate HDD (Bu da iyi bir şeydi, cavier blue diycem ama bu muydu bilemedim, 3-5 tane HDD var evde)
Thermaltake'in pahalı bir kasası sdf(Sallamışım şundan varmış: http://www.vatanbilgisayar.com/rc-690-ii-advanced-midt-atx-siyah--beyaz-kasa.html)
Corsair'ın olması lazım 750Watt Bilmemne bir şey plus PSU'su (iyi olanlardan işte)
-------------------

Yanında
24" Philips Led Monitör, 1920x1080, HDMI out
Razer Blackwidow Keyboard (garantisi, kutusu var)
Logitech G500 Mouse
Asus ROG pro 5.1 Headset (garantisi, kutusu var)
Creative 2+1 Hoparlör seti

Her şey neredeyse mint condition, bayağı temiz bakıyorum mallarıma, sadece aralara girmiş çıkartamadığım tozlar falan var kullanım izi olarak.

Şimdi ben bunların alayını satmak istiyorum ki çalışma masam boşalsın. Kaça gider bunlar? Hepsini birden almak isteyen çıkar mı? Bir de sattığıma değer mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Duzenli sex hayatim da var abi shsh. 5 senedir kullandigim g500 bile temiz gorece oyle diyim.

Beyler gercekten bilmiyorum ne isteyecegimi. Topici o yuzden actim. Gecen baktim ettim kasaya 2k civari dusunuyorum omden soranlara oyle dedim. Ha fazladir azdir bilmiyorum. Klavye de 250 falan eder herhalde.

Satmayi dusundugum fiyatlar bu civarda iste. Buralardan yuruyun. Yalniz kasaya musteri bulmadan diger parcalari satmayacagim onu da soyliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...