Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ışid pkklı kızı yakarken

yuttum

Öne çıkan mesajlar

darkwingduck said:

Biz;

ışid la aynı radikal görüşleri paylaşmayan ve tehdit menzili içinde bulunan herkes.

Türk'e bu ülkede bir şey yapabilecek bir delikanlı yok dünyada daha.
Anadoluyla dalga geçiyorum bazen ama sonra kızıyorum kendime, anadolu insanı keza benim gibi vatansever gençler oldukça, canımızı veririz bu vatan üzerinde kimse bizi ne sıkıştırabilir ne uşaklık yaptırabilir.

Hadi bu postla dalga geçin şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Türk'e bu ülkede bir şey yapabilecek bir delikanlı yok dünyada daha.
Anadoluyla dalga geçiyorum bazen ama sonra kızıyorum kendime, anadolu insanı keza benim gibi vatansever gençler oldukça, canımızı veririz bu vatan üzerinde kimse bizi ne sıkıştırabilir ne uşaklık yaptırabilir.

Hadi bu postla dalga geçin şimdi

MUAHAHAUAAHAHAUAHUAU
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Abi adamlar film yapmış 1 saatlik;

http://www.liveleak.com/view?i=22f_1411220248

Oturdum izledim bunu. İşin ilginç tarafı adamlar yaptıkları işte bildiğin başarılılar. 10 kişiyle 5 tankı indiriyorlar, 30 kişiyle 800 kişilik askeri üssü ele geçiriyorlar, item loot legendary oluyor haliyle. Bir de başlarındaki adamlar çok ilginç. Komutanların %90'ı videoya göre fluent english konuşuyor. Arap aksanı da değil hani. Kendi ölülerinin yüzlerini çekip koymuşlar 3-5 tanesinin. Yüzleri gülümser şekilde, bakın onlar şehit oldu. Gelin siz de olun kafası muazzam. Halife dedikleri adam "ben de sizden biriyim, bir hatam olursa beni uyarın. Allah'ın emirlerine uyduğunuz gibi benim emirlerime de uyun..." diyor... Riiiiiggght...

Ele geçirdikleri şehirlerde fener alayı düzenliyorlar. İlginçtir, yollar insan dolu. Destek verenler çok.

Tamam propoganda vidyosu, ama görüntülerde bizim seçimlerdeki gibi fotoşok yok.

Çok rahatsız edici şeyler de var. Bir çok da avrupalı katılımcının da olması işin diğer bir yanı. Orta doğuda slaughter yapan bu grubun Türkiye ile arasının bu kadar muazzam olması da bambaşka bir boyut. PKK'yı toprak için savaştıkları ve seküler bir ülke ideolojisi peşinde koştukları için sevmediklerini falan anlatıyorlar. Bunlar Kerkük'ten ilerlerlerse önüne geleni indirirler... Videodan görünen bu.

Bu da 3 gün önceki kontrol ve savaştıkları noktalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Suriye, İŞİD falan derken bütün dünyanın nefret ettiği terörist gruplarına yataklık eden karaktersiz ülke sıfatını üzerimize aldık, o muhteşem oldu. Bu herifler bizim ülkede PKK gibi sağa sola kuduz gibi saldırmaya başlarsa bütün dünya götüyle gülecek. Olan şehidin akrabasına olacak. Tvlerden haklarını savunan mazlum aktivistler diye olayları şirin göstermeye falan çalışırlar herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

karaktersiz said:

zaten giriyolar ülkeye mülteci sifatiyla baya yogun sekilde son zamanlarda bildigin isidli adam belli
bide hertaraf arap doldugu için biseyde diyemiyorsun
ulan saka maka araplar yarin bigün özgürlük toprak isterlerse hiç sasirmam eyalet sisteminden onlarada bi dilim düser herhal

ben o salınan 49 kişininde çoğunun IŞID lı olduğunu düşünüyorum...

içlerinden bi tane adam gibi adam o Başkonsolostu lan adamın karısınında başı açık filan tebrik etmek istedim herifi resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

Artariel said:

yeni vidyo

işidi kim kastırdı amk

bunları ırak'ta ilk saldırıya geçtiklerinde kürtlerden ve ırak yönetiminden hacılamışlardı.

gerçi ben bunların abd hava saldırısında imha edildiğini sanıyordum. ya sakladılar ya da yeniden temin ettiler. Videolar yeni diyorsunuz sonuçta asdf

gerçi bunlar tek başlarına bir şey ifade etmiyor. olası bir nato saldırısında hedef bile bulamadan imha edilirler. ancak ırak hükümetine karşı vs. azıcık işe yararlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Suriye, İŞİD falan derken bütün dünyanın nefret ettiği terörist gruplarına yataklık eden karaktersiz ülke sıfatını üzerimize aldık, o muhteşem oldu. Bu herifler bizim ülkede PKK gibi sağa sola kuduz gibi saldırmaya başlarsa bütün dünya götüyle gülecek. Olan şehidin akrabasına olacak. Tvlerden haklarını savunan mazlum aktivistler diye olayları şirin göstermeye falan çalışırlar herhalde.

şu çok kötü lan ve tam da bu durumdayız cidden
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...