Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alinik e book reader.

dana22

Öne çıkan mesajlar

guzel soru..

fark

bir de tabi tabledoidlerde baska bir suru daha celdirici oldugundan genelde kitap okunmaz..arti sarj meselesi arti evde eli tablet tutabilen her insan evladinin engribirs oynama arzusu asla sana sira gelmemesi..
kendime bir kobo glo aldim rahatladim simdi bunu da olasi 2. yi babama alacagim emekli oldu kitap filan okusun cani cekince diye..ha buralardan birsey cikmazsa koboya selam.
Sosyal ağlarda paylaş

Dusundugum fiyat senin butcenin iki kati ama su cihaz ve kilifin aynisi var bende, dusunursen 200 TL gibi bi fiyata verebilirim ikisini.

Anca Ekim 10'da TR'ye gelirken getirebiliyorum yalniz.

http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/KdQAAOSwfcVUFWg0/$_57.JPG
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Dusundugum fiyat senin butcenin iki kati ama su cihaz ve kilifin aynisi var bende, dusunursen 200 TL gibi bi fiyata verebilirim ikisini.

Anca Ekim 10'da TR'ye gelirken getirebiliyorum yalniz.

http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/KdQAAOSwfcVUFWg0/$_57.JPG

170

165

4 gen 205

pw 229

fire 240

bunlar sadece tr de sahibinden fiyatlari.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

170

165

4 gen 205

pw 229

fire 240

bunlar sadece tr de sahibinden fiyatlari.

Ooo, az kalsin kazikliyomusum. heh

Ayni model olmasa da bu da sadece ustundeki kilifin fiyati;
http://www.amazon.co.uk/AmazonLighted-Leather-Cover-Kindle-Generation/dp/B008035AR2/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1411107893&sr=8-2&keywords=kindle+lighted+cover

Ha bi de keyboard + 3g falan derken gayet makul 200 TL. Burda satsam yine ayni paraya satiyorum ebay'den de nefret ettim artik ebay'den.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kobo Glo, Kindle Paperwhite 1 ve Kindle Paperwhite 2 arasinda bir yere sahip ekran kalitesi olarak ama yan yana konulunca bile zor fark edilen bir fark bu. Ek olarak Kobo Glo ePub ile calisiyor, isigi istendigi zaman kapatilabiliyor, .mobi (Kindle'in korsan bulunan formati) de okuyabiliyor(mus, hic yuklemedim ben), tipografi acisindan cok daha ustun ayarlara sahip, dukkani Kobobooks Turkiye'ye satis yapiyor. Ote yandan Kindle daha saglam uretilmis, daha az sorun yasatiyor (Kobo'da bazen restart gerekebiliyor takilma nedeniyle mesela), Paperwhite 2 biraz daha iyi bir ekrana sahip, kilif gibi ek aksesuarlari daha kolay, kaliteli ve ucuz bulunuyor.

Kindle'in ePub okumamasi buyuk bir eksik bence, iki format birbirine cevriliyor ama .mobi daha eski ve kalitesiz bir format. Ayrica ceviri icin DRM kirmak sart.

Kobo alin derim ben. Ozellikle isiginin kapanabilmesi isik gerekmeyen ortamlarda guzel pil tasarrufu sagliyor, gozde daha rahat olmasina yok aciyor.

Su anda Kindle'in tek ciddi rakibi Kobo ve Kobobooks ayrica, rakibi desteklemek gerek =) Ozellikle Amazon bize kitap satmiyorken (kendini Amerika'da gostermen gerek) Kobo satarken.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...