Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bravely Second

knox

Öne çıkan mesajlar

bu arada geçen aylarda us'te çıkan legend of legacy eu'ya da gelmiş, demosunu deneyebilirsiniz eshop'ta.
http://www.youtube.com/watch?v=fGiB8D4-TKA
bravely serisini andırıyor bayağı özellikle estetik olarak, zaten yapan ekipte eski square enix çalışanları da varmış. second öncesine kalması bayağı kötü olmuş ama yine de alette böyle fazla oyun olmadığı düşünülürse bravely arayışında olanlar demoya göz atabilir. zaten second'dan sonra alet ölecek muhtemelen (en azından eski modeller) n3ds üstüne bir de nx çıkacağı için artık.
Sosyal ağlarda paylaş

http://rpgsite.s3.amazonaws.com/images/images/000/032/969/original/BS_Jan222015_A04.png
eu demosu 15dk önce çıktı, indirene %10 indirim varmış oyun için. 10 saatlik demo demişler, üç silahşörle geçiyormuş. bitirene oyun içi ödül de varmış, bilginize.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.siliconera.com/wordpress/wp-content/uploads/2014/09/bsec_thumb.jpg
oyunu oynamaya niyetli olan varsa demoyu oynasın mutlaka, çok güzel yapılmış ve prequel gibi oyuna. kadronun yeni üyeleri magnolia ve yew'i oynama şansı da vermiş oluyor. ikisini de beğendim, özellikle magnolia'yı, kadro süper olacak. :) tiz yerine ringabel olsaydı işte o zaman mükemmel olacaktı.

oyunun eu sitesi

yeni sınıfları da göstermişler bayağı, 30 tane varmış. demoda vardı bazıları.

"one more fight?" da güzel olmuş, rahat savaşabildiğiniz yerde hızlı xp ve para sağlıyor.

bestiary'de yaratık öldürdükçe haklarında ekibin arasında sohbetin ilerlemesi güzel bir detay olmuş, sırf ekibin muhabbetlerini görmek için farmladım bazı yaratıkları. :)

demodan izlenimim ilkini sevenin bunu da seveceği yönünde oldu, çıktığı anda alıp gömüleceğim. en azından bunda japonca'yı yemediler şerefsiz recep gibi.

alıp oynayacak varsa yazsın da flist'te değilsek ekleyelim birbirimizi, summon ve abilink hayat kurtarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Prequel demek tam olmadı, prologue gibi. Oyunun kendi prologueu var ama öncesinde karakterlerin yaşadığı bir serüveni aktarıyor. Cameolar var. Main quest namına birşey yok ama, karakter side story gibi diyelim. Üç silahşörü oynama fırsatı buluyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

2nin başında ilkinin hikayesini özetliyor, beğenirsen ilkini spoil etmiş olursun her bakımdan sonra oynamak istersen. Dönüş yapan charlar çok anlamlı gelmeyebilir belki burada ama kesin söyleyecek kadar ilerlemedim henüz.

Euda fire emblem yok henüz, uste de bravely second yok.
Sosyal ağlarda paylaş

publisher nintendo imiş bu sefer batıda, fef başlığında koydum adamlar "öldürdüklerimin sayısını unuttum" repliğini "..." ile değiştiren bir şirket. yapabileceklerinde sınır tanımıyorum ben artık.

gene kıyaslamalı youtube videosu veya ss filan bulursam koyarım ama şüpheleneceğim taraf her zaman nintendo. sicilleri facia.

kanıtlar linki (DEVASA SPOILER)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Now in these side quest you choose to side with one of the Asterisk holders and fight the other getting you their asterisk. Each Asterisk holder has their own ending but with how it works Edea is left unsure of the choice she made. Eventually later in the game you get a chance to do over the side quests letting you choose the other path to get the other asterisk, but if you side with same holder as you did last time the outcome will remain the same but something different will happen that leaves Edea feeling better and more certain about the choice she made. To put it into a picture form...

Asterisk holder A > Ending A
Asterisk holder B > Ending B
*repeat*
Side with Asterisk holder A again> Ending C
Side against Asterisk holder A this time>Ending D
Side with Asterisk holder B again> Ending D
Side against Asterisk holder B this time> Ending C

What was changed is for some (not all) of the side quests they removed the Ending A and Ending B, having you go straight to ending C and D. So instead of getting the ending that cliffhangers with Edea being unsure you go straight to getting to see the addition that leaves Edea feeling certain about what she did. So in picture form....

Asterisk Holder A> Ending C
Asterisk Holder B> Ending D
*repeat*
Side with Asterisk holder A again> Ending C
Side against Asterisk holder A this time> Ending D
Side with Asterisk holder B again> Ending D
Side against Asterisk holder B this time> Ending C

FEF kadar kötü olmamakla beraber gene de kesilmiş bayağı yani.

oyun güzel ama çöküyor arada savaşlarda, 25 saatte 3 kere çöktü lol. konsolda çöken oyun..
Sosyal ağlarda paylaş

türden ziyade bir kültür ürününün sana ulaşmadan önce "abiler" elinden geçip, kesilip biçilmesi, bizi yetişkin saymamaları. tv'de film izlerken sigaraların örtülüp, kanlı sahnelerin siyah-beyaz yapılması da rahatsız etmiyordur belki birilerini ama ben canlandıramıyorum kafamda öyle birini.
GERGE said:

Oyunu satin aldim ama baslamak icimden gelmiyor. Korkunc buyer's remorse yasiyorum su anda.

ya oyun güzelce oynanıyor ama dönüp bakınca üzüyor insanı rötuş üstüne rötuş yapıldığını öğrenmek. 1995 kafasını da aşmışlar artık, bu kadar çok yeniden çizim yapılması bir oyun için eğer sansür maksadıyla olmasaydı da yeni içerik eklemek için filan olsaydı, takdire şayan derdim.

başla abi, abilink lazım. :p
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...