Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doğu Perinçek İP'in başından ayrılırsa İP'e oy verir misiniz?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Doğu Perinçek İP'in başından ayrılsa; başta CHP'de ki <> olarak bilinen milletvekillerinin yanı sıra tüm diğer partilerden vatansever insanlar İP'e davet edilse ve onlar da bu daveti kabul etseler, partinin başına da yukarıdaki kişilerden birisi geçse İP'e oy verir misiniz?

Her zamanki gibi trolleyin ama arada samimi fikirlerinizi de paylaşın. Bu sıralar Doğu Perinçek ile uğraşıyorum. Parti başkanlığını bırakması için kendisine tvitırdan mesaj attım. Eposta gönderdim. Bloğumda açık mektup yazdım. Bakalım yalnız mıyım bu konuda, değil miyim? En çok da patidaşlarımın görüşlerini merak ediyorum.

Buyrun lütfen.

Not: Anket GÜNDEM'e taşınırsa sevinirim değerli moderatör kardeşlerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

bunların hedef kitlesi alt seviye işçi, kafalaması daha kolay oluyor...

aslında çıkış noktalarında, jargonun yaratılması esnasında, başka bir çeşit işçide olmadığı için orada takılıp kalmışlar...

yok.
sosyalist parti yasaklanıp kapatılınca bu ismi verip yeniden açtılar partiyi. bence çok kötü seçim değil ama.
sıkıntı kendilerini ifade etme konusunda kanallar tıkalı.
Sosyal ağlarda paylaş

adam akıllı sol parti olayı ütopya ötesi değerli kardeşim.

bu ülkede sol sürekli bölünerek küçülürken sağ tek parti olarak kaldı. MHP ayrı bir şey. Sağ değil. Farz et ki sağ,işte 2 tane sağ pati var.
ama sol sıfatlı 10 tane parti var.

Yeniden maceraya girmenin anlamı yok.

Heee, zaten 2015 seçimlerinde de İP, CHP, vs. başarılı olamazsa hepsini kapatsınlar, kapatırlar da zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...