Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ceza yemişim

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

gelmemiş postada. kaybolmuş falan. bi tanede 200 tl ceza vardı aftan yararlı. onu da 1 ay geciktirmişim. af gitmiş olmuş 550. (benim mallığım) bi de mtv gelmiş toplam 1000.

öğlen kfc söylerken pahalı geldi 6 tl ucuz başka yemek söyledim.
steamden oyun alcaktım 7 dolara dedim dur 14 TL durduk yere vermim şimdi ne gerek var. devir tasarruf devri.

sonra akşam bunları gördüm. karşılığında bi 8li hotwing bile vermiyolar. direk sokağa parayı atıyosun sanki. insanın içi yanıyor anasını satayım.

(torba yasa ile 500 tl falan oluyor neyse ki 15 ekimde)
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

gelmemiş postada. kaybolmuş falan. bi tanede 200 tl ceza vardı aftan yararlı. onu da 1 ay geciktirmişim. af gitmiş olmuş 550. (benim mallığım) bi de mtv gelmiş toplam 1000.

sabah kfc söylerken pahalı geldi 6 tl ucuz başka yemek söyledim.
steamden oyun alcaktım 7 dolara dedim dur 14 TL durduk yere vermim şimdi ne gerek var. devir tasarruf devri.

sonra akşam bunları gördüm. karşılığında bi 8li hotwing bile vermiyolar. direk sokağa parayı atıyosun sanki. insanın içi yanıyor anasını satayım.

(torba yasa ile 500 tl falan oluyor neyse ki 15 ekimde)

http://www.gameoverviews.com/wp-content/uploads/2012/08/I-know-that-feeling-bro-600x300.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Black-ice said:

kesin bilgi heralde. dün vergi dairesindeki adam dedi ödeme 15 ekimde faizler silincek diye valla.

15 ekimde silinmezse adamı bulup "hani lan 1.500 oldu bu şimdi" diyemicene göre daha kesin bilgi edin bence

abi torba yasa geçti işte. şimdi bunun yazılı açıklaması mı öyle bi dalgası 15 ekimde çıkıcakmış. yani zaten torba yasada var vergi affı. araştırıyorum ben de bu çıkıyor daha detaylı bilen varsa söylesin plz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...