Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

ya, savaş esnasında row ölüyor. gemi 10 dakika bekliyor. ben öldüm. 10 dakika gemiye yüzdüm. sonra benden 10g istiyor. lan siz kim köpeksiniz de size 10g mi vereyim her hafta?

benim atarım ona.

yok la asıl olay, bu adamlar faction chatten de dalga geçtiler diğer vergi alan guildlerle. ilk girmeme sebep olan muhabbetleri de, bu vergilerle ilgili muhabbetleriydi. bugün auroria da kale alacaz deyip, 10g almaları kafamın tasını attırdı. böyle bi iki yüzlülük yok. böyle bi terbiyesizlik yok.

saurone den bahsediyorsun tahminen. ki o adama da 4 gün önce zaten land grabbing esnasında shouttan deathwish hacker, navarchy hacker guild diye bağırıp bağırıp dururken, dayanamadım. guild chatten cs goya çevirdin oyunu hacker this, hacker that, az ağla diye azar çektim. ben dayanamadım yani tipe.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

abi sende zaten idledayken arkanda jolly ducks ablemiyle geziyordun lol

idle fıkra gibi guild zaten. land grab videosunu koydum, ana avrat küfreden adam, abi çekmeye başladı. dün bir saat kitledi beni birşeyler sorup duruyor, videoyu gördüm kaldırabilirsin falan diyor ahahah

Abi Deathwish sen değilmisin neden forumda Ferit abinin accountla yazıyorsun ALLAHIM KAFAM ÇOK KARIŞIK.

Ya da onun accountunu sen aldın, görüşmek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

Dei said:

ya, savaş esnasında row ölüyor. gemi 10 dakika bekliyor. ben öldüm. 10 dakika gemiye yüzdüm. sonra benden 10g istiyor. lan siz kim köpeksiniz de size 10g mi vereyim her hafta?

benim atarım ona.

yok la asıl olay, bu adamlar faction chatten de dalga geçtiler diğer vergi alan guildlerle. ilk girmeme sebep olan muhabbetleri de, bu vergilerle ilgili muhabbetleriydi. bugün auroria da kale alacaz deyip, 10g almaları kafamın tasını attırdı. böyle bi iki yüzlülük yok. böyle bi terbiyesizlik yok.

saurone den bahsediyorsun tahminen. ki o adama da 4 gün önce zaten land grabbing esnasında shouttan deathwish hacker, navarchy hacker guild diye bağırıp bağırıp dururken, dayanamadım. guild chatten cs goya çevirdin oyunu hacker this, hacker that, az ağla diye azar çektim. ben dayanamadım yani tipe.

aga idle gördügüm en les guild. jolly daha tutarlidir enazindan adamlar korsan. durduk yere sana dalar. ev yikilacak adamlar hack kullaniyor. 100 kisi basinda bekleyip herkeze daliyorlar vsvs.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

crafttır pve diye bisi yok. ayrica craft yapacaksan bütün sikilleri fullersin. ondan sonra 1g karsiligi istedigin zaman degis. bu oyun wow degil. bir sikille basladim öyle gider diye bisi yok. ayrica ne craft edicen?

Bilmiyorum abi WOW tarzı bişiler topla craft et sat muhabbeti yokmu casual casual inner jewimi besliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Craftingi anlamak çok zor değil, sadece çok fazla şey var yapılabilecek. 21 tane mi ne profession var, hepsi birbirinden beslenebiliyor o yüzden ne yaparsan yap birine bir faydası var.

Oyun sadece craft yapan insanlar için baya cennet o açıdan. En sikko itemı yapıp AH'ye koyuyosun belki gider diye, cart diye satılıveriyor meğersem bilmemne professionının bilmemnesine lazımmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu biraz izledim bildiğin pve falan gibi duruyordu ama burayı okuduktan sonra baya ekonomi bazlı gibi duruyor.

Oyun wow ve benzeri gibi pvp/pve ağırlıklı mı yoksa eve gibi ekonomi ağırlıklı mı? Yoksa kafana göre seç ikiside var mı :D

Oyunu özet geçsenize bu aralar meşhurlaştı benim gibi du deniimler çıkıyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

pve cok yok. topu topu 3-5 instanz var ama baya zorlu 40+ (su an max 50 level). her boktan xp geliyor öyle ölümüne quest yok. ben 10 level sirf minigden aldim mesela.guilde 25 level craftingden alan var adam quest yapmayi sevmiyor. iste ev var tarla var. paket tasima var. pvp zaten nerdeyse her zaman var. Korsanlar var( yani istersen itlik serserilikte yapabilirsin korsan olursan). mahkeme cezaevi var. (hakimde olabiliyorsun kasarsan). cok sey var oynayip bakmak daha iyi gibi. sonucta beles begenmezsen silersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Oyunu biraz izledim bildiğin pve falan gibi duruyordu ama burayı okuduktan sonra baya ekonomi bazlı gibi duruyor.

Oyun wow ve benzeri gibi pvp/pve ağırlıklı mı yoksa eve gibi ekonomi ağırlıklı mı? Yoksa kafana göre seç ikiside var mı :D

Oyunu özet geçsenize bu aralar meşhurlaştı benim gibi du deniimler çıkıyor :D

Oyunda PvE yok gibi bir şey. Tamamen PvP, craft ve ekonomi ağırlıklı.

Craft, claim, conquer zaten oyunun şarkı sözleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...