Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

ben baya sıkıldım oyundan
büyük guilde girdim trade run falan yaptık pirate adasına
pvp yapıldı onlarla vs.
zengin oldum. çok param vardı traktör yaptım. üstüne günde 70 gold kasabiliyorm şu anda. traktör yaptından 2 gün sonra 190 goldum var, hatta 5 tane daha trade packin parası gelmedi.
bakıyorum oyuna guildle gittiğin 200 kişi trade run bile zevkli gelmiyo bi süre sonra.
hergün trade pack taşıyıp zenginlikten daha çok zengin olsam ne olacak diye düşündüm ve oynamamaya karar verdim sanırım bu gece.
bir bok yok oyunda. auroriamıdır nedir orası açılcak daha iyi olcak dneiliyoda neresi iyi olcak. pvp zaten bok gibi oyunda.
kısacası oyun bok gibi
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada west tarafında guildle karşı tarafa salça olabilecek bi aktivite yok.
dün 3 guild birleşip pirate adasına gittik, gemiden tradepackleri indirdiğimiz anda ölmüştük. 2 tane guild birleşmiş bizi bekliyodu ve nerdeyse 2 katımızdan fazlaydı adamlar.
east açık ara eziyo her türlü.
kaan çıkıp oyunu götünün son terine kadar savunacak ama oyun cidden sıkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

kimseye salça olmadan oynamak istiyosan bu oyunu euro truck simulator oyna daha iyi, pvp yapayım diyosanda öyle bi oyun bulamadım bu akdar dengesiz olan. 1v1 arenada insanlar napıyor bilmiyorum ama guildle yaptığın her olay fail. pvp zaten kaan sürekli ağlıyo. kalkıp bana doğru buildi bulman gerekiyo vs diyecek her zamanki gibi haksız olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası ben oyunu craft için oynadım. bi bok yapmadım adam akıllı ama bi bok yaparsamda bi boka yaramayacak onun farkına vardım. pvp yapmayacaksam weaponsmith kassam ne boka yarayacak yada armor yapma skilli. sadece para kazandıracak bana. ee para kazanınca napıcam. parayı harcayabileceğin tek yer oyunda trade pack.
Sosyal ağlarda paylaş

STY said:

bugun hesabı banlanan var mı ? gold spammerları banlayacaz derken bir sürü masum account u da patlattılar. rezalet

afk mount kasmayın, benim tahminim bu sebepten banladılar. gmler mal, oyunu bile bilmiyorlar. bi topic vardı forumda adamın small farmı kaybolmuş, silindi gitti diyor, gm large farmı koyarken kullanılmış diyor ki öyle birşey yok, questten geliyor large farm vs. normalde afk mount levellayanları banlamayacaz sadece manuel kickleyecez diye açıklama yaptılar ama daha gmleri bilmiyor işte, botla aynı kefeye koyuyor seni
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

aquila said:

giderken olup, babayi alma sansinla karsilastir iste.

babayı alma şansı derken?

hiç trade pack çalıp teslim ettin mi ? baktınmı ne kadar kazanıyorsun başkasının tradepacklerini teslim ettiğinde

%80 teslim edene, %20 üretene gidiyor. kendin yapıp teslim ettiğinde %100'ünü alıyorsun yani denizde 10 dk gittikten sonra limanda teslim edeceğin npc'nin yanında bekleyen gearı olan bir kırmızı seni keserse üzerine su içiyorsun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...