Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

357. Dönem (Kasım 2014) KD. ve YD. Subay Adayları

Harir

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Black-ice said:

ben rüyamda iskenderun gördüm şubeye kaydolduğum gün. bana iskenderun çıkacak bilirsiniz medyum yönüm vardır. quote'larım bunu açıklandığında.

Benimde daha askerliğe var ama nedense uzunca bir süredir içimdeki ses İskenderun diyor hatta enteresan bir şekilde orası olsa diğerlerine göre sevinirdim :)
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Rewendor said:

Normalden az kısa dönem daha iyidir, kıymete binersin rahat iş alırsın.

Çok fazla kısa dönem olunca elini sallasan k.d.'ye çarpıyor diye önemini yitirir, nöbeti möbeti kilitlerler, hepsini çavuş yapamazlar falan.

Valla hocam birileri tutacak o nöbetleri, adam yoksa ne olacak?

Bedelli kısa döneme yarıyor zaten, uzun dönemde 28ine 30una kadar kaçan oranı çok daha az. Uzunlar tutsun :) Zaten sabit göreve kısaları verirler, kısa dönem fazla gelirse kalanlar uzunların araya serpiştirilir mecbur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
atarsa 53 başka da yok :) Arkadaşlar terhis belgesini aldıktan sonra yapmamız gereken herhangi bir işlem var mıdır? Yoksa askerliği yaptığımız yer doğrudan gerekli belgeleri kayıt yaptırdığımız yere gönderiyor mu? Açıkçası o kadar bıktım ki şu yükten kurtulmak ve şuradaki görevim tamamlanınca bir daha herhangi bir askerlik şubesine gitmek istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...