Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık ps3

Draculiablo

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Neyse ben ürünümü gittigidiyorda satmayı deneyeceğim, burası yeterince ciddi bir ticaret platformu değil.

kiralasana bana 50tl vereyim. 2 haftaya iade ederim. god of war 1-2-3 için.

ya da yemek sepetinden sipariş filan verin ödiyim.

ps4 aldık god of war, heavy rain filan oynayamıyoruz :(
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Abi Nişantaşı civarlarında oturuyorsan gel al, yoksa siksen uğraşmam kargoyla falan 50 lira için.

o taraflarda değilim. çok canım isterse ulaşıcam sana ama satmazsan o zamana :D gelir alırım.

bu arada eski ps oyunlarını stream ederek oynama olayı gelecekmiş ps4 e..daha gelmez ama geldiğinde eski aletlere de sahip olmamız mı gerekecek yoksa internet üzerinden bir şekilde mi stream edeceğiz? bilen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

bu arada eski ps oyunlarını stream ederek oynama olayı gelecekmiş ps4 e..daha gelmez ama geldiğinde eski aletlere de sahip olmamız mı gerekecek yoksa internet üzerinden bir şekilde mi stream edeceğiz? bilen var mı?

su olay gelecekse direk ps4 alır geçerim ama işte. kesin sony 2-3 yıldan sonra yapar o işi..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla biz ps4 alacaktık, sonra baktık ki exclusivelerde çok bir olay yok henüz, olduğu zaman da çok az oyun olacak.

Benim super high-end bilgisayarımdan 25 metrelik hdmi, usb ve optik kablolarını duvarları dele dele salondaki projektöre bağladık. Artık master race setup ile 300 ekran projeksiyonda oynayacağız.

Fakirlere selam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...