Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık ps3

Draculiablo

Öne çıkan mesajlar

500 liraya sıfırını bulabilirsin ama jailbreak yapılamaz.

şimdi bu konuyla ilgili mini brief vereyim bilginiz olsun

3 farklı ps3 cihazı var.
fat, slim, superslim olarak.
fat kasalar ilk kasalar. jailbrek yapılabiliyor fakat temizini bulmak oldukca sikintili. pislikten vs başka şeyden sarı ışık hatası veriyor tamiratı yapılıyor zamnında öldü diye atılırken tamiratı artık yapılıyor ama stabil olmuyor.
2. nesil slim kasalar
bunlar ps3 ün en en verimli kasası. bunların bazılarına jalibreak yapılıyor bazılarına yapılmıyor. late april denilen cihazlar var bunlar son jb yapılan cihazlardır. bu piyasadaki en güvenilir cihaz olarak gecer.(istenildiginde bana seri numarasını verin ben size hangi tarih üretimli cihaz oldugunu söyleyebilirim.

jailbreak yapılıp yapılmamasının olayı iiçindeki fabrika cıkışlı firmware versiyonuyla ilgili. belli bi versiyondan sonra sony işi çakozlayıp onüne engel koyarak farklı firmware le fabrikadan cıkardı.

super slim cihazlarda aynı şekilde jailbreak yapılmıyor.
FAKAT!
ibineler şöyle bir teknikle hardware e müdahale ediyor.
blu ray okuyucunun veri yoluna çip takarak usb ye yönlendirip imaj dosyasını cd miş gibi gösterip oynatıyorlar.
bnu yaparken özel donanımlar takılıyor ve cihaz ölme riski dahilinde, 300 350 kuru kuru alıyorlar.

sonucta yazılımsal jailbreak yapılabilen cihazlara usb den jailbreak yapılırken jailbreak yapılamaz denilen cihazlarada hardware takarak binevi jail break yapılarak aynı amaca ulaştırılıyor.

eğer ciddi vaktinizi ayırcaksanız veya benim gibi sadece exclusive oyunları oynıcaksanaız jb cihaz almanız daha iyi

jb cihazlarda online engeli diye birşey yok. işi kuralına göre oynarsan herşey temiz.

bana birkaç. özel mesajda geldi fiyat sorgusu,
2 kol
1 tb external hdd
320 gb internal hdd
10 küsür oyun
bu oyunların içinde bana göre değerli olan gow serisi ve gta 5
tümüne 1100 lira istiyorum.

hdd ler 1 kol oyunlar zaten 600 küsür birşey yapıyor. jb li cihaz temiz bulmak zor. bende yeteri kadar temiz baktım toplasan 100 saat oynamışımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman ben de 40gb fat satıyorum

YANINDA DA

THE LAST OF US
INFAMOUS
INFAMOUS 2
UNCHARTED 2
UNCHARTED 3
DAHA BAKİM NE VARDI
GTA V
GOD OF WAR 1-2-3

BİR ŞEYLER DAHA

FİYATI SİZ BELİRLEYİN AMA SIRF OYUNLAR ZATEN 400 LİRA FALAN EDİYOR HEP YENİ OYUNLAR, ONDAN DİYORUM Kİ ŞÖYLE 700 LİRA FALAN OLSUN PLAYSTATION YANINDA HEDİYE.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

O zaman ben de 40gb fat satıyorum

YANINDA DA

THE LAST OF US
INFAMOUS
INFAMOUS 2
UNCHARTED 2
UNCHARTED 3
DAHA BAKİM NE VARDI
GTA V
GOD OF WAR 1-2-3
L.A NOIRE
MORTAL KOMBAT 9
HEAVY RAIN

BİR ŞEYLER DAHA

FİYATI SİZ BELİRLEYİN AMA SIRF OYUNLAR ZATEN 400 LİRA FALAN EDİYOR HEP YENİ OYUNLAR, ONDAN DİYORUM Kİ ŞÖYLE 700 LİRA FALAN OLSUN PLAYSTATION YANINDA HEDİYE.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...