Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendim ettim kendim buldum...

GenjuroXXX

Öne çıkan mesajlar

Red said:

saç kesiminin düzgünlüğü kesimden 1-2 ay sonra daha net belli oluyor. 3tl kesen adam 10 dakkada kesiyor ilk anda ulan hepsi aynı diyorsun. diğeri 45 dakkada kesiyor ve daha çok para alıyor. fakat 2 ay sonra bile yataktan kalktığında saçın düzgün oluyor.

2 ayda saç zaten papaza döner, kaç ayda bir gidiyosun berbere olm
Sosyal ağlarda paylaş

pastanı kestiremeyeceksin bi teklik çıkmadan cebinden haberin yok. bıçak getirmeyecekler amk.

arabayı süsleyeceksin, çingeneye dağıtmalık zarfa koyacak 5 liralarla evin peşinatını yiyeceksin.

mekan kirası yemek testi derken kişi başı 150$ yemek fiyatı çekecekler, kayınvaliden olacak mal onu bile beğenmeyecek. anasına ayrı anasının anasına ayrı muamele cekeceksin..

ananız skilecek oğlum, türk düğünü bu, boru mu
Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:

Theridone said:

abi benim sülalem raad o konuda, bana bakmayın. batı'dan bahsediyorum ben.

ki bizde kız almak da öyle kolay iş değil, altın kemeri var ıvırı var zıvırı var. takı sağlam geliyor o kadar.

altin kemer ne aga boks mushabakası mı bu

kirkpinar deste kucuk boy..
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

abi benim sülalem raad o konuda, bana bakmayın. batı'dan bahsediyorum ben.
ki bizde kız almak da öyle kolay iş değil, altın kemeri var ıvırı var zıvırı var. takı sağlam geliyor o kadar.

Olm senin zaten evlenmiş olman lazımdı, yaşın geçiyordur bak memlekete gitme nişanlarlar direk dsf
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

pastanı kestiremeyeceksin bi teklik çıkmadan cebinden haberin yok. bıçak getirmeyecekler amk.

arabayı süsleyeceksin, çingeneye dağıtmalık zarfa koyacak 5 liralarla evin peşinatını yiyeceksin.

mekan kirası yemek testi derken kişi başı 150$ yemek fiyatı çekecekler, kayınvaliden olacak mal onu bile beğenmeyecek. anasına ayrı anasının anasına ayrı muamele cekeceksin..

ananız skilecek oğlum, türk düğünü bu, boru mu

lan otelinden bir ingiliz yönlendir de evlenelim o zaman. adama bak. türk kızı diyor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...