Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendim ettim kendim buldum...

GenjuroXXX

Öne çıkan mesajlar

JrStorMesT said:

abi bu ülkede evleniceksen aşiretten birini bulup evlenicen, düğünde takılan kilolarca altın masrafları 100 kat fazla fazla çıkarır

düğün tamamen boşa masraf

yap nikah bitsin gitsin işte, ekstradan 15-20k kaçırmanın anlamı ne, evin yarısını döşersin o parayla

aşiretten kız alırken vermen gereken altını vs yi nerenden vereceksin o önemli elbette askldşask
Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:

bingildak said:

nereye gidecekseniz, parkta köpek boklarının üzerinde mi çekileceksiniz

Ah be aynı kafa aynı duşunce yapısına sahibiz bu konuda amaaaa gel görkiiiii bunu insan gibi de hayvan gibide bi kadına anlatmak çok zor

sorması ayıptır, evlenince ne halt edeceksin? dere değil ki bu paçanı sıyırıp geçmeye çalışıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

abi bu ülkede evleniceksen aşiretten birini bulup evlenicen, düğünde takılan kilolarca altın masrafları 100 kat fazla fazla çıkarır

Bizimki de aşiretten işte görecez bakalım ne gelicek :D

gelende kredi borcuna gidicek mecbur , çünkü hem ev döşe hem düğün yap altından kalkamadım valla
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

sorması ayıptır, evlenince ne halt edeceksin? dere değil ki bu paçanı sıyırıp geçmeye çalışıyorsun?

Karşılığında aldığım bazı sözler var , o şartlarla yapıyorum şu anki yaptıklarımı da mesela düğünde ne takılırsa takılsın o kredi borcu kapanıcak gerekirse 1 bilezik bile kalmasa kapatıcaz şeklinde anlaştım neyseki sözünde sadık duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:

JrStorMesT said:

Bizimki de aşiretten işte görecez bakalım ne gelicek :D

gelende kredi borcuna gidicek mecbur , çünkü hem ev döşe hem düğün yap altından kalkamadım valla

sizde olmadı mı kızı alırken altın takma fln?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...