Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple September 9 event

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Cons said:

bu aletin herhangi yapabileceği bişeyi zaten senin iphoneun yapabiliyor olacak
şimdide böyle sonrada böyle olacak

şimdi böyle

belki ileride biri çıkıp özelliklerin bir kısmını telefona, farklı özellikleri de ona entegre çalışan bir bilekliğe/saate koyar ne bileyim yahu skdjasda

çok bilimkurgu izliyorum. iwatch um gözümün baktığı noktaya konuştuğum kişinin 3 boyutlu hologramını yansıtsın, doktorum röntgenime benim ona yansıttığım 3d görüntüden bakabilsin fln istiyorum asdsklad

hepiniz göreceksiniz oglum ileride :(
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

samsung vs bu saati çıkarınca tke kelime etmeyenler epil çıkarınca hemen ilk defa çıkmış gibi geleceğin teknlojisi ilan etmişler sdfds

fanboyluk bu işte.

bu laf bana galiba.

aklına "samsung sahibi olmayan birinin samsung konusunu takip etmediği için o konuda konuşmadığı, iwatch iphone konusu içinde geçtiği için fikir yürüttüğü" fln gibi bişey geliyor mu?

cevap hayır gerçi

ne fanboyu ya sldkjasdlasj
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

başında i var.
söyle bişey gözlemliyorum çevremde, samsung-lg-nokia falan kullanan insanlar telefonumu unuttum diyince telefonumu unuttum diyor, iphone kullanan telefon demeyi hakaret görüyor iphon'umu unuttum diyor.

ya da tabletim demiyor ille ipad'im diyor.

işte saatte de bu olacak. bugun saat takmamış yerine bugun iwatch takmamısım dicek

basinda i yok lan asdfdsf
bi tek su heart detector falan.
ya bakmayin onlarda ne bok yediklerini biliyorlar sfsfd
son 2 senedir apple biseyler deneyim duruyor
5c cok kotu patladi ellerinde misal
watchda tam su hali ile oooo x almis cok guzel baba bana da allll'lik bir alet olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Cons said:

bu aletin herhangi yapabileceği bişeyi zaten senin iphoneun yapabiliyor olacak
şimdide böyle sonrada böyle olacak

şimdi böyle

belki ileride biri çıkıp özelliklerin bir kısmını telefona, farklı özellikleri de ona entegre çalışan bir bilekliğe/saate koyar ne bileyim yahu skdjasda

çok bilimkurgu izliyorum. iwatch um gözümün baktığı noktaya konuştuğum kişinin 3 boyutlu hologramını yansıtsın, doktorum röntgenime benim ona yansıttığım 3d görüntüden bakabilsin fln istiyorum asdsklad

hepiniz göreceksiniz oglum ileride :(

dediğin doğru, elde/cepte taşınan fiziki bir ürün olmayacak. ama
zaten şu dediğin noktaya gelirsek applewatch'ın kaderi walkman ve mp3 player arasında kalan portable cd player ile aynı olur.
google glass gibi bir şey varken bu geçişin saatle olması saçma geliyor bana.

bi de portable dvd playerlar vardı allahım o nasıl bir ölü yatırım sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

applev0dka said:

başında i var.
söyle bişey gözlemliyorum çevremde, samsung-lg-nokia falan kullanan insanlar telefonumu unuttum diyince telefonumu unuttum diyor, iphone kullanan telefon demeyi hakaret görüyor iphon'umu unuttum diyor.

ya da tabletim demiyor ille ipad'im diyor.

işte saatte de bu olacak. bugun saat takmamış yerine bugun iwatch takmamısım dicek

basinda i yok lan asdfdsf
bi tek su heart detector falan.
ya bakmayin onlarda ne bok yediklerini biliyorlar sfsfd
son 2 senedir apple biseyler deneyim duruyor
5c cok kotu patladi ellerinde misal
watchda tam su hali ile oooo x almis cok guzel baba bana da allll'lik bir alet olmus.

o zaman ooooo apple bir cihaz cıkardı ilk kez başında i yok hadi alalım hype'ı olacak sdsfas fanboylarda bahane bitmez abi.

olay az cok dediğim gibi yani, insanların kendini farklı hissetme,altta kalmama cabası, eski model telefonu masa koymaya utanan insanların toplumu burası, altına giyecek pantolonu yok ama o delik cebinden 2000 liralık 32 ay taksitle aldığı telefonu cıkartan insanların memleketi.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

o zaman ooooo apple bir cihaz cıkardı ilk kez başında i yok hadi alalım hype'ı olacak sdsfas fanboylarda bahane bitmez abi.

olay az cok dediğim gibi yani, insanların kendini farklı hissetme,altta kalmama cabası, eski model telefonu masa koymaya utanan insanların toplumu burası, altına giyecek pantolonu yok ama o delik cebinden 2000 liralık 32 ay taksitle aldığı telefonu cıkartan insanların memleketi.

apple tv falan var abi ilk degil.
yok ya 6 serisinin satacak olmasinin, ki hayvan gibi satacak, sebebi ekranin buyuk olmasi sadece.
senelerdir android telefonlarin pazarlama stratejisi iste.
Sosyal ağlarda paylaş

ios'un verimli olmasından dolayı arayüz, app fln akıcı oluyor 1gb ram 2 çekirdek işlemci ile tamam ama oyun tarafı yine yerinde sayacak. ram işlemci fln oyun için gerekiyor zaten. daha ucuz tel çıkaralım daha çok kar yapalım diye düşük donanıma kaçmalarını normalleştirmeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

applev0dka said:

apple tv falan var abi ilk degil.
yok ya 6 serisinin satacak olmasinin, ki hayvan gibi satacak, sebebi ekranin buyuk olmasi sadece.
senelerdir android telefonlarin pazarlama stratejisi iste.

6 zaten satacak abi, olay saatin world first super invention falan olarak görülüp peynir ekmek gibi satacak olması.

yoksa 6 zaten 5c ile aynı ekranı ram'i işlemciyi koysan sadece 6 desen de satacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...