Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköyde ev

Aiko

Öne çıkan mesajlar

kadıköyde müzikleri güzel bir dans mekanı olsa taksime gitmeye gerek kalmıyor benim için

selami başkan bundan bir kaç yıl önce "kadıköylülerin başka bir yere gitmeye ihtiyaç duymayacağı bir kadıköy yaratamalıyız" diyordu ki başarılı oldu bence

ama bunun olumsuz etkisi de mekanların kalabalıklaşması oldu, haftasonu belirli bir saatten sonra balık pazarından yukarı çıkmak bitiriyor beni, önceden mekana gidip oturup demlenmeye başlayacaksın işte

yeldeğirmeni tarafında bundan 6 sene önce neredeyse her akşam silah patlardı arada kahve falan basılırdı, geçen aralıkta "yeldeğirmeni değişti" demişti biri ve o taraflarda ev tutma seçeneği ortaya çıktı bu vesileyle de etraflıca bir araştırma yapmıştım sonuç olarak yeldeğirmeni bile ileriye doğru değişmiş, demograqfik yapısı daha gençleşmiş ha istediğim gibi bir ev bulamadım ama muhit daha yaşanır olmuş ki 6 sene önce tarlabaşından çok farklı gelmiyordu bana şimdi erasmus öğrencilerinin de tercih ettiği bir yapıya sahip

bugün rıhtımdan bostancıya kadar muazzam bir yer oldu kadıköy, minibüscaddesinin üstünde kalan kısımlar için çok bir şey diyemeyreceğim ama o taraflardaki kentsel dönüşümün etkisiyle oluşacak yeni demografik yapı bazı şeyleri daha iyiye götürecek

I <3 Kadıköy
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Mekanların erken kapanma sıkıntısı var evet. Çoğu mekan 2'de kapatıyor hala ama devam etmek isteyenler için 5'e kadar açık mekanlar da var kadıköy'de.

Abi mekankların kapanması bence iyi birşey bir şekilde insanlarıda frenliyor sokaklarda bağıran çağıran içmeyi bilmeyen tiplere pek rastlamıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

kadıköyde müzikleri güzel bir dans mekanı olsa taksime gitmeye gerek kalmıyor benim için

I <3 Kadıköy
Aynen bu.

Adam gibi dans edilecek mekan yok ama yavaş yavaş gelir diye düşünüyorum onlar da. Eskici var bir tek 90'lar falan ama o da kalitesiz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

BabacumMostors said:

I <3 Kadıköy
Aynen bu.

Adam gibi dans edilecek mekan yok ama yavaş yavaş gelir diye düşünüyorum onlar da. Eskici var bir tek 90'lar falan ama o da kalitesiz zaten.

biz açsak.. açarız lan.. erasmuslulara bir de indirim çaktık mı olur bu iş, yalnız anti-apaçi sistemi lazım kapıya serhatı koysak yeter bence..
Sosyal ağlarda paylaş

Shaft'ın sokağından boğa tarafına doğru çıkıp sola döndüğünde orada 2-3 tane pavyon tarzı mekan var. Alt katlar 70 erkek ve 2 garson kız, türkü söyleyen bir adamdan oluşuyor. İnanılmaz kötü bir ses sistemleri var ve direkt eziyet mekanlar. Onlardan biri gayet olabilir dans etmelik mekan, eskici kadar geniş en azından içerisi.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-isyeri-kiralik-restoran-ve-bar-icin-kadikoy-un-en-yogun-noktasinda-300m2-179811151/detay

komple bina.. ama götüm yemiyor çünkü 204.000 TL sırf kiraya gidecek sermaye bile yok.. daha bunun iç tasarımı ses yalıtımı çalışanın sigortası tabelası açılış harcı mutfak izni boku püsürü var

abi para lazım lan :( para olmayınca işletme bilgisi bi boka yaramıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...