Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lucky strike click

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

lucky light içiyordum, buılamıyorum

amk böyle ülkenin sevdiğim ne varsa piyasadan kalkıyor abi cıldıracam

heinz seriously hot ketçap tüketiyordum
o bile piyasadan kalkmış

bana< mı inattır nedir

sanırım bunları tek ben kullandığım için şuan açık kimlik bile vermiş olabilirim cidden
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
mentollü çok tehlikeli ya, sigara içmeyen insanı sigaraya başlatır. malboro yeşil vardı eskiden mesela bunlar gibi değildi. clcik olayını düşünen şerefsiz kimse kesinlikle cehennemlik bence. kaç kişiyi sigaraya başlattı etrafımda. ama on numara tabi. hele bi kırmızı malbuş içip bi sonraki sigarayı blue ice ile içmek çok keyifli bir şey.

komple kaldırılksın kimse üretmesin biz de içemeyek ben çözümü böyle buldum. hanıma her gün söz vermekten bıktım tutamıyorum da anasını satim fçömasd

neyse bu sefer olacak, elektronik sigarayla bırakmıştım aslında da alet bozulunca 1 ay sora tekrar başladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

mentollü çok tehlikeli ya, sigara içmeyen insanı sigaraya başlatır. malboro yeşil vardı eskiden mesela bunlar gibi değildi. clcik olayını düşünen şerefsiz kimse kesinlikle cehennemlik bence. kaç kişiyi sigaraya başlattı etrafımda. ama on numara tabi. hele bi kırmızı malbuş içip bi sonraki sigarayı blue ice ile içmek çok keyifli bir şey.

mentollü sigara tam bir gün teyzesi sigarası lan
eskiden annemler salem alırdı ortaya koyardı evde gün yaparlarken
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...