Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
aynı durum bende de var
hergün 4-5km koşu üstüne yarım saat hayvan tempoda eliptik yapıyorum
göbek oldu gibi duruyor.
şimdi yüzmeye de başladım bakalım

hayır işin ilginci kilo versem de göbek gitmiyor. günde aldığım kaloriyi 500'lere indirdim. 60kilo olunca gidecek göbek heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Yarın 1 sene olacak arkadaşlar klubu başlatalı.

Hala başlayamadım. :(

Atsanıza beni buradan. Belki işe yarar.

Yarın bi kutlama yapmak için hamburger, pizza veya başka yağlı yemek yiyip, üstüne sufle gömelim ama.

papa johnsun pizzasi guzelmis, ustune suflesi de var. o da guzel tam kivaminda yapiyolarmis. yeni test ettim. yanina dondurma da al suflenin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben başladım tekrar bugün en son geçen sene 3 ay mı ne gitmiştim. ben tabi kas mas değil 130 kiloydum bir ara. 1 aydır diyetisyene gidiyorum (önceleri kendim de yapmaya başlamıştım), öyle detoks, kibrit peynir olaylarına girmedi hiç kadın. düzgün beslenmeye geçtim, fındıklı hoşbeşi nutellaya bandırıp yemiyorum artık. 1 ay dır hatta 1 ay 1 hafta, tek içtiğim meşrubat cola zero, ki bundan önce 2 litre ice tea içerdim işten çıktıktan sonra. su hiç içmezdim, çok çok kötü besleniyordum kısaca. cola zero yu da 3 kutu mu ne içtim zaten bu geçtiğimiz 1 aylık bölümde. şeker çikolata falan ağzıma sürmedim, pide, pizza, hamburger, patates kızartması hayal oldu. sabahları 3 poğaça yerdim işe giderken, hatta 10tl lik kol böreği falan alırdım bazen. onlar tamamen gitti, 10 kilo vermişim tam olarak bu süreçte. deli gibi su içiyorum, bugün de spora yazıldım. 10 kuponluk bir şey aldım, 10 kere gideceğim. eğer salmazsam devamı gelir inşallah. çok yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Göztepe MacFit hakkında bilgisi olan var mı? Çok mu kalabalık? Bir arkadaş gidiyordu oraya uniden. Sıkılmam en azından da başlayıp, bırakmam.

Nasıl salon? Ter, sıra, pislik akıyor mu her yerinden.

Macfitler genel olarak iyi. Ortaköy kanyon ve fulya ya gittim. En kötüsü fulya idi ki o bile iyidi. Fiyatına göre içerikte değişiyor. Mesela fulyada su ve havlu yok. Kanyonda saç sprayinden vücut kremine kadar var.
Kanyona üye olunca diğerlerine de girebiliyorsun. Ama en güzel şey grup dersleri ki bunlara katıl macfit tarzı spor salonlarını cazip hale getiren bunlar.

Göztepedekini bilemicem doğal olarak ama aynı ayhardır en kötü fulya ile. Fiyat ne kadarmış? Randevu al git gez bigün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...