Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

1 haftadır çok dikkat ediyorum lan

öğlen yemeğe normalde 2 de fln çıkarım.

sabah spastik müsliden sonra 12:30 gibi karnım bir guruldamaya başlıyor. yani şaka gibi, senfoni orkestrası gibi utancımdan yemeğe çıkıyorum lan. aynı odada çalışıyoruz, insanlar duyuyor :( utanıyorum.

bakalım önümüzdeki haftanın sonunda kaç kilo vermiş olucam

Yoğurtla ye müsliyi. Daha çok tutuyor. tadı da daha güzel oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yarın yürüyüşle başlıyorum. Spora vücut yapayım sexy olayım güçlü olayım mottosuyla başladığım hiçbir sefer devamını getiremedim. Bu sefer diş ipi yapmak gibi başlayacağım spora. Dişlerim çürümesin diye diş ipi yapmaz kimse oturup, ama periodontitis olup 65ime gelince bütün dişlerimi patır patır kaybetmiyim kafasına girince yapılıyo her gece on dakika. Kısa vadede getirileri için değil de uzun vadede getirileri için yani. Serebrovasküler hadiseler olsun, kardiyovasküler hadiseler olsun hepisinden korunucam. Yaşasın teorik maksimum nabzın yüzde yetmişinde takılarak yapılan günlük bir saatlik spor!

Napayım benim de mottom budur belki diye bir çabaya girdim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

gecmis olsun.

ben de aksam double burger yedim hayvan gibi. 500luk kolayi da ictim yaninda. yerken pazar gununden beri demlenen dumbellarla goz goze gelince de gozlerimi kacirdim.

yalniz nasil hayvan gibi bir tempoyla calisiyosam bu kadar yemege fast fooda ragmen 2 kilo vermisim son 1 haftada 0 sporla.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün 150 kilo bi abiyle tanıştım, adam gayet mutluydu hayatından. Sen spor yapıyon da noluyo falan dedi haklısın dedim ne diyeyim doğru söylüyor.

Başlamayan hiç başlamasın, başlayan da ciddi başlasın beyler. Grinin ara tonlarında çile çekmeye gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar karbonhidrat almana gerek yok ki. spor yapan adamlar bile o kadr almıyo.

onun yerine çok istiyosan bi öğün ondan yiyip onun dışındaki anlardada sağlıklı şeyler tüketsen protein içeren gider o göbek dediğim gibi yaktıgın kalorinin altında kalori yersen tüm gün.

yani sistem çok basit bilim adamı olmaya gerek yok

3000 kalori yaktıysan tüm gün - 2500 kalori aldın. noldu? gitti

3000 kalori yaktın - 3000 kalroi aldın - noldu? maintenance - iki dünyadan azıcık.

3000 kalori yaktın - 3500 yedin - noldu? büyüdün

ha ne kadar sağlıklı büyüdün. ne kadar sağlıklı küçüldün işte onlarda nasıl beslendiğine bağlı.

yüksek protein alarak küçülürsen kasları olabildigi kadar koruyarak küçüldün. az protein alarak küçüldün, kaslarıda kaybettin.

yüksek protein ve dogru oranda temiz karbo alarak büyüdün. noldu? sağlıklı büyüdün.

gidip mcdonalds çikolata yiye yiye büyüdün noldu? yağlı büyüdün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...