Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

1 haftadır çok dikkat ediyorum lan

öğlen yemeğe normalde 2 de fln çıkarım.

sabah spastik müsliden sonra 12:30 gibi karnım bir guruldamaya başlıyor. yani şaka gibi, senfoni orkestrası gibi utancımdan yemeğe çıkıyorum lan. aynı odada çalışıyoruz, insanlar duyuyor :( utanıyorum.

bakalım önümüzdeki haftanın sonunda kaç kilo vermiş olucam

AHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

sabah spastik müsliden sonra 12:30 gibi karnım bir guruldamaya başlıyor. yani şaka gibi, senfoni orkestrası gibi utancımdan yemeğe çıkıyorum lan. aynı odada çalışıyoruz, insanlar duyuyor :( utanıyorum.

Ac kalarak kilo verilmiyo abi. Elma falan yiycem ara ogunlerde
Sosyal ağlarda paylaş

gerek yok abi ya öyle şeylere, diabet fln zaten korkar ederim ailede şeker var bizim, büyükler şekerden gitti. hiç dengeleri böyle gereksiz şeyler için dürtmeye gerek yok. 3 ayda 20 kilo vermiş adamım, inandım mı yapıyorum. malum nişan, evlilik falan, fotoğraflarda ömür boyu taşşak gibi yanaklarım olsun istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

bingildak said:

Ac kalarak kilo verilmiyo abi. Elma falan yiycem ara ogunlerde

Ben verdim. 80 kiloydum. İki gün salata yedim. Diğer iki gün iş yoğunluğundan sadece kahvaltı yapabildim. Kalan 3 gün ise gayet gömdüm yağlı yağlı.

1 hafta sonunda 77'ye düşmüştüm. 3 kilo. temiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

danacim, hangi tatlandiriciyi onerirsin?

duble caya 8 sekerden 2 ye dustum ama sekeri sifirlayamiyorum. o arayi tatlandiriciyla gecistireyim diyorum

Evdeki bütün çay kaşıklarını paketle kaldır. Üşengeçlikten çay tek çay kaşığını da yıkama.

Mecburen şekersiz içeceksin. Bir süre sonra alışınca zaten şeker kötü gelmeye başlayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

başladım valla.
önce telefonuma şu nike running mi ney onu yükledim.
sonra da cumartesiden beri yürüyorum.

iyi hissettiriyor insana.
bol bol su içiyorum.

çayı bayağı azalttım. Önceden günde 6-8 litra arası çay içiyordum. Şimdi 1 litre civarı. Bunu yarım litreye düşürürsem iyi olacak sanırım.

Şekeri uzun zamandır kestim.Yani çayı,kahveyi şekersiz içiyorum.
Ama tatlıdan hala vaz geçemedim.

spora bir şekilde başlamakta fayda var. Tabi her gün 5-6 kmyi spora başlamak sayıyorsak arkadaşlar?!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...