Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yine başıma iş açıyodum

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

bliksem said:

Akito said:

-yazıyı yazma amacın belli
-adam amacını anlayıp kibar bir şekilde olayı çözümlüyor hepinizin çıkarına uygun olarak
-cevap zoruna gidiyor
-gelip foruma bunun konusunu açıyorsun
-adamı suçluyorsun
-kendine destekçi arıyorsun ki iyi hissedebilesin bu konuda

10/10 complete beta

sana cevap veren adama barzo diyemeyiz çünkü bu mesajı adama gösteren sevgilisi, ve belli ki böyle bir şey yazmasını istiyor sevgilisinin. kıza kezban diyebiliyoruz bu durumda ama terslediği için değil de terslettiği için.

sosyal mesaj köşemiz :

terslenen erkeklerin %90'ı kıza kezban diyor. ülkenin nüfusunun %55'i yok yere kezban diye adlandırılıyor. bu konuda sesini duyur, haksızlığa karşı dur.

QFT.

Q.E.D.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Ben kezban demedim kıza. Gayet süper bi sevgiliydi zamanında. Ciddi psikolojik sorunları vardı fakat ona ragmen eski sevgili listesinde ilk 3 e girer. Baya büyük bi ayıp yaparak ben bu kızdan ayrılmıştım yaptığında gayet haklı aslında.

Lan bi an kıza ve sevgilisine karşı yumuşadım.
Bu yumuşaklığım alkol alana kadar sürer heralde.

Hayır istanbul a gelmişim artık manisa da ki insanlara neden hala salça oluyorum onu bilmiyorum

KArdeş birer bira içelim mi bi ara senin muhabbetin hoşuma gitti
Sosyal ağlarda paylaş

Doktor dediğin adam 6 yıl tıp okumuş tus çalışıp 31çekmiş adam. Sert görünmeye çalışmış sadece bir bok yapacağından değil. Hastaneni öğrendim ağzını yüzünü sikmeye geliyorum diye mesaj atsan, kızdan ayrılır bence ya da başhekime şikayet eder.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...