Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yine başıma iş açıyodum

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

Eski kız arkadaşım watsapp fotosunu atarlı giderli biseyler yapmış. "Yagmurlu havada sana su yok" tarzı bişey. Oo dedim kale boş orta sahadan bi şut çekeyim. Watsapp tan sevimli bi mesaj yolladım

"En sonunda profil fotonu degistirmissin
Evet takipteyim"

Yazdim. Tam iki gün sonra bi mesaj geldi.

"ben x in sevgilisiyim kardeş. Rahatsız etmezsen sevinirim"

Kardeş ney lan .mın oğlu diye mesaj atmayi istedim ama yapmadım cünkü efendi bi adamım.

Bunlar yine barışmışlar yada.benim mesajım bunlari bir araya getirdi. Lan artık nasıl bi musibetsem.

Barışma seksi falan nasıl yardırmışlardır kim bilir

Asıl sorun şu çok feci hırs yaptım. Baya mesaj falan atıcam tekrar
Sosyal ağlarda paylaş

-yazıyı yazma amacın belli
-adam amacını anlayıp kibar bir şekilde olayı çözümlüyor hepinizin çıkarına uygun olarak
-cevap zoruna gidiyor
-gelip foruma bunun konusunu açıyorsun
-adamı suçluyorsun
-kendine destekçi arıyorsun ki iyi hissedebilesin bu konuda

10/10 complete beta

sana cevap veren adama barzo diyemeyiz çünkü bu mesajı adama gösteren sevgilisi, ve belli ki böyle bir şey yazmasını istiyor sevgilisinin. kıza kezban diyebiliyoruz bu durumda ama terslediği için değil de terslettiği için.

sosyal mesaj köşemiz :

terslenen erkeklerin %90'ı kıza kezban diyor. ülkenin nüfusunun %55'i yok yere kezban diye adlandırılıyor. bu konuda sesini duyur, haksızlığa karşı dur.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

Eski kız arkadaşım watsapp fotosunu atarlı giderli biseyler yapmış. "Yagmurlu havada sana su yok" tarzı bişey. Oo dedim kale boş orta sahadan bi şut çekeyim. Watsapp tan sevimli bi mesaj yolladım

"En sonunda profil fotonu degistirmissin
Evet takipteyim"

Yazdim. Tam iki gün sonra bi mesaj geldi.

"ben x in sevgilisiyim kardeş. Rahatsız etmezsen sevinirim"

Kardeş ney lan .mın oğlu diye mesaj atmayi istedim ama yapmadım cünkü efendi bi adamım.

Bunlar yine barışmışlar yada.benim mesajım bunlari bir araya getirdi. Lan artık nasıl bi musibetsem.

Barışma seksi falan nasıl yardırmışlardır kim bilir

Asıl sorun şu çok feci hırs yaptım. Baya mesaj falan atıcam tekrar

ya sen yine böyle bi durum yüzünden telefonda kavga edip sonra gerçekte etmeyen arkadaş değil misin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...