Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 Yaz Dönemi Genel Tartışma - 2

kavurma

Öne çıkan mesajlar

ya yalnız yekta çooook kötüydü lan.adam girdi hiç yerini bulan pası yok resmen.penaltıyı da çok kötü kullandı acayip kıl oldum adama.umarım bir daha 18 e bile alınmaz diyecem ama yerine koyacak adamımız bile yok

bu sene sadece forvet transferi yeterli olmaz ya baya kötü kadromuz var.drogba yı kaçırmamamız lazımdı bu sene.hiç yoktan varlığı yetiyordu maç boyunca yatsa bile bir hareket yapıyor maçı değiştiriyordu.burak ayağında top tutamıyor daha
Sosyal ağlarda paylaş

gs o kadar kotu ki, gs hakkinda birseyler yazmak istedim. fb iyi gorundu gs yuzunden. harbi emenike gibi zekasiz bi forvetle oynadik biz de. kacirdigi goller yuzunden demiyorum, adamda oyun zekasi yok. orta yapilacakken sow zeki zeki arkaya kaciyor mesela, bu one kacip alan bosaltiyim demiyor da, 'aaa musa kankam nasilsin' diye yanina gidiyor. bu adama ragmen, meireles'in dusuk kondusyonuna, bekir'e ragmen fenerbahce epey epey ustun oynadi.

herkes sanirim dunya kupasinda muslera'nin kotu oynadigina cok mutlu oluyodur su an gs'de. adama o yuzden teklif gelmedi resmen lol. chedjou-semih ikilisi gayet iyiydi bence, pozisyonlara ragmen. takim geriye yaslandiginda pozisyon vermediler. yaslanmadiginda zaten ortasaha hatti diye birsey sozkonusu olmadigindan cok bocaladilar. yani onlar icin olcu olacak mac degildi aslinda cok.

ortasaha yok galatasaray'da. melo dun kavgayla yildirim demiroren'le vs gundeme geliyorsa, bunda biraz taraftarda aramak lazim sucu. hicbirsey yapamadi. hicbirsey. selcuk zaten yoklarda. once arkadaydi, sonra one alindi orada da olmadi. surekli kisa paslarda bile hata. iyi ki uzatilmis sozlesmesi. canims ya.

sneijder'e acioyrum resmen. adama pas veren bekliyo ki alip herkesi gecip gol atsin. etrafinda bosa kacan kimse falan yok. efsane paslar atiyo fakat herkes pasi izlemekten kimse ikinci top icin pozisyon almaya calismiyo. muslera-chedjou-semih-sneijder takimin en iyileriydi.

yasin futbolcu degil. bu adama toplam 6.5 milyon euro verdi gs 4 yillik sozlesme icin. gercekten cok sacma. ben bi de genc birsey saniyordum, 87'liymis. ilk yil sonunda gs elden cikarmaya calisip cikaramayacak. elindeki patlayan sozlesmelerden biri.

olcan iyi niyetli de.. galatasarayin futbolcusu degil. yani gs'de hucum hatti hali hazirda iyi olsa oynar ama, bu sekidleyken fark yaratabilecek bir oyuncu degil. gs'ye amrabat/bruma lazim. ama bruma girdikten sonra feci sicti. normal, 1 yildir top oynamiyor adam. sorgulamiyorum. ama eski hizini yitirmis gibiydi. gg gerisinden gelip topu aldi. zeminden oturu de olabilir gerci.

telles cok kotu. kontenjan isgal edecegine hakan oynasin, ileride amrabat/bruma oynar. veysel idareten oynar. ama sabri'den iyi degil.

yekta yekta iste. ne bekliyosan o. birsey beklemiyosan sikinti olmuyo.

ama burak halen burak ya. bu adam en ileri ucta pivot oynayamaz diye florya tesislerinin girisine yazsin bi gs'li sevabina..
Sosyal ağlarda paylaş

pas almayi 2X yasina gelmis adama ogretemezsin ki artik? selcuk ogrenebilir mi bu yastan sonra? yasin hicbirsey ogrenebilecek bir adama benzemiyor zaten, gerci olcan ogrenebilir lafim yok lol.

bu takimin kurtulusu sneijder'in gidip, yerine iyi bir pivot forvetin alinip, 4-4-2 oynatilmasindan gecer. ama onun icin de bu sezon gec artik.
Sosyal ağlarda paylaş

ya cok basit bisey gibi gelmiyor mu ya? Pas verdikten sonra pas almaya acılmak pası baska biri aldıgında onun pas atabilecegi yere dogru hareket etmek?

burak'ın top almak adı altında kanada inip hic hucumcu bırakmayıp sonra dribbling yapacagını sanıp taca kosmalarından bahsetmiyorum tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

işin üzücü kısmı. burak şimdi gidip arena'da bi takıma beleşten 2 gol atacak.

sonra sostizm gibiler gelip KRAL İŞTE BAKIN diye zırlayacak sdfs

abi ama suç sizde. biz değildik burak cluj'a falan gol atınca ooo CL kralı falan diye gezinen, o zaman da diyorduk bundan bir bok olmaz diye.

Ha adam kendini geliştirdi, yapmadığı şeyleri yapmaya başladı. Kafa vurmayı öğrendi eyvallah ama burak yani
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Red said:

işin üzücü kısmı. burak şimdi gidip arena'da bi takıma beleşten 2 gol atacak.

sonra sostizm gibiler gelip KRAL İŞTE BAKIN diye zırlayacak sdfs

abi ama suç sizde. biz değildik burak cluj'a falan gol atınca ooo CL kralı falan diye gezinen, o zaman da diyorduk bundan bir bok olmaz diye.

Ha adam kendini geliştirdi, yapmadığı şeyleri yapmaya başladı. Kafa vurmayı öğrendi eyvallah ama burak yani

ya tamam ama adam cl'de hakkaten efsane performans gösterdi o sene.hakkını yemeyelim. fakat bala göteymiş onu anladık. ha ben burak'ı beşiktaş'tayken de trabzon'dayken de sevmiyordum zaten. futbol kariyerine kanat oyuncusu olarak başlayan biri olarak ve kanat oynayarak para kazanan bir adamın forvete geçince 3 metre top sürememesini kabul edemiyorum. adam 28 yaşında yılda 7 trilyon para alıyor top ayağına gelince ilkokullu gibi heyecanlanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mesela selcuk inan. galatasaray'a geldiği günden beri 3 maç top oynamamıştır. 4 senedir bu takımda ve frikik golleri harici extra hiçbir şey yapmadı.

maç içinde pas atabileceği türlü alternatif varken ayağına aldığı her 10 topun 8'ini burak'a uzun pas denemesini kabul edemiyorum. göz göre göre kankacılık yapıyorlar lan. herif burak'tan başkasına mecbur kalmadıkça pas atmıyor. attığı bütün uzun toplar rakipte.

maestro denilen ortasaha oyuncusu olarak top saklayamıyor lan. üstüne bir adam gelince panikleyip napacağını şaşırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...