Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beni banlayın

telnedim

Öne çıkan mesajlar

_Rave said:

bıyık nefretinin pkk sevicisi olması dışında bir sebebi varmı ya?
ki benim anladığım kadarıyla oda farklı kültür,ırk vs.nin kendi özgür devletinde yaşayabilmesi gerektiği üstüne tartışılabilicek bir fikre dayalı.

adam nezaman post atsa 2 sayfa nefret kusuluyo adama.merak ettim ne yaptığını.

buarada op ahsbdıabdannqolnfnfeoanfan

güldürdün lan nedim

vücut geliştirme ile ilgili bir topicte sporun nasıl kapitalizmin oyuncağı haline geldiğini anlatmaya falan çalışıyordu. o kadar sıkıcı bi adam işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o spor konusuna degineyim. jj in konusu pic olmasin diye yazmadim orda.

insanlar az daha saglikli olayim ve gobegim biraz erisin diye spor yapmak istiyor cogunlukla. hemen aklina bi spor salonuna yazilip kardiyo aletine binmek geliyor aklina cunku boyle bi anlayis yerlesmis. salona para vereyim yag yakici alayim ona para vereyim diyip rahatliyo. adi "yag yakici" olan bir sey varsa yag yakiyodur abi bu hemen l-carnitine alayim. kardiyo aletinde "fat burn zone" olduguna gore kilo vermek icin buna ihtiyacim var. nesfit kahvaltisi edeyim cunku adinda fit var.
bunlar bi boka yaramamasina ragmen spordan beslenmeden anlamayan insanlara cok guzel pazarlaniyor.
en fenasi supplement endustrisi. tamamen yalan soyleyip insanlarin parasini soguslemek uzerine donuyo.

salona gidip eliptik aletine cikmak hicbir sey yapmamaktan iyidir ama o etkiyi saglamak icin salona kesinlike gerek yok. insanlar bunu bilmedigi dusunemedigi icin saolsunlar mars atletik club gibi luks salonlar var oluyor da ben de orda calisabiliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

ya o spor konusuna degineyim. jj in konusu pic olmasin diye yazmadim orda.

insanlar az daha saglikli olayim ve gobegim biraz erisin diye spor yapmak istiyor cogunlukla. hemen aklina bi spor salonuna yazilip kardiyo aletine binmek geliyor aklina cunku boyle bi anlayis yerlesmis. salona para vereyim yag yakici alayim ona para vereyim diyip rahatliyo. adi "yag yakici" olan bir sey varsa yag yakiyodur abi bu hemen l-carnitine alayim. kardiyo aletinde "fat burn zone" olduguna gore kilo vermek icin buna ihtiyacim var. nesfit kahvaltisi edeyim cunku adinda fit var.
bunlar bi boka yaramamasina ragmen spordan beslenmeden anlamayan insanlara cok guzel pazarlaniyor.
en fenasi supplement endustrisi. tamamen yalan soyleyip insanlarin parasini soguslemek uzerine donuyo.

salona gidip eliptik aletine cikmak hicbir sey yapmamaktan iyidir ama o etkiyi saglamak icin salona kesinlike gerek yok. insanlar bunu bilmedigi dusunemedigi icin saolsunlar mars atletik club gibi luks salonlar var oluyor da ben de orda calisabiliyorum

Protein tozu yeter aminoasit falan yeter gerisi hikaye supplementlerın.Millet napsın ya vücudunun nasıl çalıştığını anlaman gerekiyor ki oldukça karmaşık makinalarız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...