Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty ile sıkı kalçalar (jpeg + gif)

moriarty

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

abi 4-5 gün yüzme, haftasonları bisiklet su an ben ne çıkarsam zaten recovery time'ın sıfıra yakın olduğu için fitnessa yer yok gibi bu programda.

mesela 3 gün fitness 3 gün diğerleri desen yine yazayım ama bu şekilde yazsam vucut ölür sanırım.şu an ki haliyle hani yüzmede geliştiğiyle kalır.

kratos gibi olman için strength çalışman lazım çok. ama haftada 5-6 gün endurance yaparken imkansız.

sen mesela endurance seviyosun diye yazıyorum bunu 3-4 gün ağırlık 2 gün bu dediklerini yapsan yine çok ciddi beslenme yapman lazım

boş zamanı, disiplini ve ilgisi bol olan 3-4 yıldır çalışan bir arkadaşım şöyle bir program izliyordu, sabahları 6 da kalkıp cardio (30 dk koşu ya da yüzme vs.), akşam da 8 gibi ağırlık çalışması bölge odaklı. Bunu haftada 6 yapıyordu efektif olduğunu söylüyordu. Beslenme kısmı tabi ki güçlü olmalı buna göre de. Burda tecrübesi olanlar yorumlayabilirler belki.

Yo Elliot her sabah 1 saat slow cardio yapıp yürüyorum diyor videolarında, slow cardio tavsiye ediyordu, ki o adam ağırlık falan da çalışıyor günün sonunda. Bunu tecrübe etmek lazım, insanlar her sabah 1 saat yürüyüş rutini yapıyor ağırlıktan bağımsız, hem mental olarak güne hazırlıyor hem daha stabil kalori yakarak vücudu daha iyi hazırlıyor diyorlar. 2 gün üstüste yürüyüp 600 kalori harcasan, 1 gün koşup 600 kalori harcamaktan daha iyi sanırım metabolizmanın aktif olması açısından. Proların yorumlarını bekliyorum, sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Yenilen zararlı gıdaların bu sistemi bozduğuna da değinseymiş. Fazla değinmemiş çünkü olayı şuna getiriyor: Şeker de yesen normal şeyde yesen kilo almaya sebep olan "stres" o yüzden sana stresle nasıl başa çıkılacağını öğretelim. Birde ordan para kazanalım ama sen fast food yemeye devam et. Ordan da para kazanalım. Ne şiş yansın ne kebap.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...