Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tube Thread #1

fede

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

90% reklam diyorum

abi çok hsata adam. geçen sene intihar etmişti hatta. starın yaptığı eşşeklik. adamı bulup yararlanmışlar işte.

hastayken geçen sene medyada üzerine çok gitti olayın, yalan yanlış bir sürü şey yazdı o yüzden büyük ihtimalle iyice ilerledi hastalığı yorumlar kırmıştır.

bu geçen sene taburcu olduğunda mesela.
http://www.izlesene.com/video/arda-kural-ilk-kez-konustu/6832982
Sosyal ağlarda paylaş

bu tarz psikolojik hasta olanlara hastalığını açıklamasını falan istememek lazım. bi yazim dedim youtube'a başka neler var adamı çıkarıp hastalığı açıkla diyorlar, adam daha kötü oluyor, kendisi de söylüyor yani. ailesinde de hata var. herifin sesi bile değişmiş niye kabul edersin. yazık güngören'den tanıyorum ben bu herifi okuldan.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

bingildak said:

90% reklam diyorum

abi çok hsata adam. geçen sene intihar etmişti hatta. starın yaptığı eşşeklik. adamı bulup yararlanmışlar işte.

hastayken geçen sene medyada üzerine çok gitti olayın, yalan yanlış bir sürü şey yazdı o yüzden büyük ihtimalle iyice ilerledi hastalığı yorumlar kırmıştır.

bu geçen sene taburcu olduğunda mesela.
http://www.izlesene.com/video/arda-kural-ilk-kez-konustu/6832982

verdiğin video da daha iyiymiş ..Allah yardımcısı olsun star tv yede kafam girsin..
Sosyal ağlarda paylaş

Kesin burnu falan kırılmıştır. Ben de kreşteyken 4-5 yaşında bir darbe yedim, bir yerden düşmüştüm. O zaman burnum kırılmış ancak "araştırmacı ruhlu doktorlarımız" sadece gözümdeki morluğa bakmışlardı. 18 yaşımda nefes zorluğundan dolayı burnuma baktırmaya gidince anladık.
Sosyal ağlarda paylaş

Phillamon said:

Kesin burnu falan kırılmıştır. Ben de kreşteyken 4-5 yaşında bir darbe yedim, bir yerden düşmüştüm. O zaman burnum kırılmış ancak "araştırmacı ruhlu doktorlarımız" sadece gözümdeki morluğa bakmışlardı. 18 yaşımda nefes zorluğundan dolayı burnuma baktırmaya gidince anladık.

aynısı 5 yaşındaki kuzenimin başına geldi.abisi itekleyince burnu kırılmış doktorların elle bile düzeltebilecekleri yerde "şişlikleri var şu anda şişlikler insin düzelir" dediler ama bildiğin 2 yerde kırık varmış ve zamanında müdahale edemedikleri için kendisi de ufak olduğundan ameliyat için 14 yaşını beklemek zorunda.bildiğin random yaşıyoruz memlekette..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...