Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kahve ile ilgilenenler icin dumani uzerinde kaynak

Esh

Öne çıkan mesajlar

Abi sorma. Daha çok mekan ekleme gibi bir planınızda vardır herhalde ben baya bu starbucks ve türevlerinden sıkılıp. Bu butik kahvecileri gezmiştim bir dönem İstanbulda. Fantastk demleme türleri falan (sphyon vs.) denedim. Cold brew falan. İstanbulda yeni trendlerden biri zaten butik kahveciler. O yüzden zamanlamanız çok iyi web sitesi için.

Edit: Dur sosyal medyada falan paylaşalım ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumlar için teşekkürler. Uzun süredir Esh ile böyle bir planımız vardı.

3. Dalga kahve dükkanları (Butik kahveciler) hergün simit sarayı modunda çoğalıyo, o anlamda epey önem vereceğimiz bir bölüm olacak.

Şu aralar daha çok temel bilgilere konsantre olduğumuz için, mekanların bir kısmında daha önce yazılmış yazıları referans gösterdik. Pek vakit harcamadık. Birkaç hafta sonra kendi röportajlarımızı yayınlayacağız. Şu aralar mekanlarla tanışma fazındayız.

Site içeriği ilginizi çekecek olursa, görmek istediğiniz başlıkları burdan veya öm'den iletirseniz, en çok 1 hafta içerisinde ekleriz.

Bir sonraki yazı, kahve çekirdeği distribütörleri ve Türkiye'de çeşitlerine göre temin edilebilecek bütün kahve çeşitleri olacak.

Sosyal medya paylaşımlarınız da ilaç gibi gelir valla. Bütün mecralardaki adreslerimizi de aşağıya yaziyim;

Blog
Instagram
Facebook
Google+
Twitter
Pinterest

Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

chrounos said:

Yorumlar için teşekkürler. Uzun süredir Esh ile böyle bir planımız vardı.

3. Dalga kahve dükkanları (Butik kahveciler) hergün simit sarayı modunda çoğalıyo, o anlamda epey önem vereceğimiz bir bölüm olacak.

Şu aralar daha çok temel bilgilere konsantre olduğumuz için, mekanların bir kısmında daha önce yazılmış yazıları referans gösterdik. Pek vakit harcamadık. Birkaç hafta sonra kendi röportajlarımızı yayınlayacağız. Şu aralar mekanlarla tanışma fazındayız.

Site içeriği ilginizi çekecek olursa, görmek istediğiniz başlıkları burdan veya öm'den iletirseniz, en çok 1 hafta içerisinde ekleriz.

Bir sonraki yazı, kahve çekirdeği distribütörleri ve Türkiye'de çeşitlerine göre temin edilebilecek bütün kahve çeşitleri olacak.

Sosyal medya paylaşımlarınız da ilaç gibi gelir valla. Bütün mecralardaki adreslerimizi de aşağıya yaziyim;

Blog : www.kahvecandir.com
Instagram : www.instagram.com/kahvecandircom
Facebook : www.facebook.com/kahvecandir
Google+ : plus.google.com/112297428629626105068/
Twitter : www.twitter.com/kahvecandirblog
Pinterest : www.pinterest.com/kahvecandir

Şimdiden teşekkürler.

şunu akşam feybuk dan yayalım madem
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Kahve çok önemli bir konu. Bu önemli konuya ciddiyetle yaklaştığınız için teşekkürler öncelikle. Kahve müptelası olarak (Genelde makineden taze çekilmiş acı kahve müptelası diyelim.) sizlerin için uzun soluklu bir proje olmasını diliyorum. Wordpress, hosting vb. gibi yardım gerekiyorsa çekinmeden özel mesaj atabilirsiniz.

saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi iyi olmuş lan. zenginsiniz ki kahvenin pezevenkliğine vardırmışsınız işi.

site ve fikir iyi olmuş. kıskandım. inşallah sizden daha kötü ama ciks ve tikiconconlar arasında yayılan bir site açılır sizden content çalar ve ucuz reklamdan starbax övmekten zengin olur.

anadoluda kahve yok. kendi küçük dar bağdat caddenizde satar bu. inşallah ışid kafanızı keser :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...