Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

oyunu ilk aldigimda direk competitive girdim, silver 1'e dustum

son 10 oyun falan baya ezdim karsi takimi tek basima, neredeyse hep 1. falan oldum takimda kazandik falan

ama silver 2 olmuyor bi turlu

kac oyun kazanmak lazim ust uste ki? yoksa hic cikilmiyor mu

bomba kullanan silver 1'de hep kazaniyor sfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

benden kötüler olmasını görmek sevindirdi

fakirler sizi

üstüme alındım, benim olayım tamamen 1k+ hr CoD tecrübesi üzerine cs:go oynamak oldu. Hayır gir DM de alıştırma yap dimi? Yok. Hemen kompetitif girip "anaaa ne tuhafmış" diye diye 10 maç yaptım. Ha o ara "10 maç üzerinden belirlenio başlangıç rank i" olayını fln bilmiyorum öyle düşün.

Bir de CoD u hep h.core oynamış olmanın olayı da var tabii. HC da adamı 1 vurdun mu inio zaten kasmıosun (oynamışlar bilir). Burada adamı öldürebilmek bile zordu benim için başlangıçta
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

cod ne abi

ben oynamıyorum öyle oyunlar

cs'i en son lisede oynamıştım ondan sonra girdim csgo oynadım işte

hah işte.

o yüzden diyorum. toplam CoD oynamam (ki her gün oynuodum) 3bin saat fln olabilir benim. O kadar alışınca cs:go tamamen farklı bir fps abi.

EDİT: baktım toplam cod multi 3096 saat
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl atlamaniz sadece oyun kazanma sayinizla ilgili degil ama , bi oyunda kac yuzdeyle hs attiginiz , dmg yediginiz, ne kadar az olup ne kadar cok oldurdugunuz, gorev yaptiginiz vs ile de ilgili.

Sadece kazanmak olarak bakmayin olaya. Siz kazanirken sneijder sakatlaniyosa yapay zeka onu algiliyo, bi dahaki oyuna sneijdersiz eline alacagini gorup ona gore rakip veriyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...