Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Dün nukete maç atıyorum , bizde herifin biri çatır çutur vuruyo karşı takımı ama fragi 13-7 filan.. karşıdakiler ağlamaya başladı , buda uzun cümlelerle açıklama yaptı adamlara , "işte bu yeni accountum , bunu boostluyorum kendime arkadaşlarımla oynamak için vs. diye" bende izledim adamı ama hile var mı gözüyle değil öldükten sonra izlemelerden.. çok rahat oyuyordu sadece bende dedimki herif harbi proymuş filan.. neyse nuke'te ct yiz skor oldu 13-2 öndeyiz.. nukete çok acaip bir durum değil, son el heri oyun içi çat diye Vac ban aldı :) vay babayın kemiğine dedik biz de , sonra bize sardı karşı takım niye hileci filan oynatıosunuz diye.. ama 13-6 olan maçı 16-6 aldık tabi 4v5 :)

buda böyle bir anımdır..
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

Silphatos said:

qck omru 1 bilemedin 2 yil max. Ben her yil sanalmarketimin qckdan aliyorum, ayni fabrikadan steelseriesle tamamen ayni sadece sol altda steelpad logosu yerine sanalmarketim bastirmislar

fail. rahat 5 6 yıldır kullanıyorum. kullandığım taraf biraz eskidi ama herhangi bi durumda yan çevirip diğer tarafını kullanmaya başlayabilirim. nası bi güç kullanıyorsanız artık mausa

lan kumaş 6 yıl dayanır mı nub
Sosyal ağlarda paylaş

bir silah piyasası ss'i ile daha karşınızdayım. Bu günün konusu "BU FİYAT FARKLARI NE LAN?"

http://i.hizliresim.com/gjDqJ3.jpg

Overpass Mission düştü de droplara bakıyordum. Ne kaç eder diye, bu kardeş silahımız adedi az olmasına rağmen düşük fiyatlara sahip ama Factory New'i 2 adet, satıldığı fiyat malum.

Hadi bunu geçtik son dönemlerde en düşük 100 dolara falan gitmiş.

6-8 dolara azıcık eskisi bulunurken factory new'in bu kadar yüksek olması mantıklı mı? Üstüne üstlük halen düşme şansı olan bir silah için? Az düşüyor olsa diye ekleyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...