Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

bu ara ya hile çok çok arttı ya da smurf çok çok fazla.

nova lar nişan alamazdı, şimdi hepsi tüfek gibi oynuyor, tüfekler ise zannedersin eagle. 4 haftadır falan sürüyor bu trend. önce sorun bizde herhalde dedim, ancak harddiske kaydettiğim, çift keleş iken oynadığım çok eski maçlarla karşılaştırıyorum. şu anda alt hesabımın karşısına gelen 4 yıldız ya da düz guardian adamlar o zamanlar oynadığım çift tüfek ya da sırmalı tüfeklerden daha iyi oynuyor.

büyük olasılıkla son yaz satışında aslında şerif ve üzeri olan smurf accountlar pool dengesini bozdu. sayıca cok oldukları, birilerini hep carry ettikleri ve birbirlerini de yenemedikleri için de mevcut rütbelerinde trap oldular. tahminen şu anda benim friend listtekilerden gördüğüm kadarıyla zar zor çift tüfek olmuş herkesi tekrar guardian 1 lere doğru çekiyorlar. listemdeki bütün guardianlar da aylar öncesine dönerek nova 3-4 oldu. smufler yükselip bu aralıktan çıkana kadar da bu sürecek gibi duruyor.

bir de dün şahsen benim takımıma düşen bir eagle in nasıl wall yaptığına gözümle şahit oldum. kendi söyledi zaten açıyorum wall u yer söyleyeceğim diye. 12-3 yenilmekte olduğumuz maçı 15-15 yaptık. adam tıkır tıkır yer söylüyor. ama gözünden izleyin, overwatch da falan yakalanması mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim karşımıza dün bi nova 3 çıktı, bariz biçimde göstere göstere hiç acımadan kapı duvar her yerden vurup durdu bizi ama ona rağmen yenemedi salaklar. takımlarında eagle mı ne vardı herhalde böyle dandik nova hesapla biri girip yer falan söylüyo rütbe atlatıyolar diye tahmin ediyorum. baktılar yetmiyo adam duvar muvar hiç affetmeden vurmaya başlıyo sdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

bizim karşımıza dün bi nova 3 çıktı, bariz biçimde göstere göstere hiç acımadan kapı duvar her yerden vurup durdu bizi ama ona rağmen yenemedi salaklar. takımlarında eagle mı ne vardı herhalde böyle dandik nova hesapla biri girip yer falan söylüyo rütbe atlatıyolar diye tahmin ediyorum. baktılar yetmiyo adam duvar muvar hiç affetmeden vurmaya başlıyo sdsfds

neden yenemediler bi sorsana ?
Sosyal ağlarda paylaş

izledim şimdi terördeyken her el adamı vurmuşuz khazad ile, sen de her el mal gibi ölmüşsün adama ahahaha

ama adam böyle nasıl diyeyim oyunda sanki duvar muvar yokmuş gibi oynamış WALLUN huammınagoymuş direk duvarları izliyo kafaya denk getirip çıkıyor. hele apple ı duvarları tarayarak vuruşları mükemmel :D
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

adam ucuz bıcakların hepsini çekiyor sanırım . belli bir price koymuş onun altına gelince hemen çekiyor. şu an için sadece varsayım ama ne zaman ucuza bıçak gitse 10 dakka sonra bu gelip koyuyor.

http://steamcommunity.com/id/3gPro/

steam'de otomatik satın alma özelliği kendinden var zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...