Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dershane Tavsiyesi hlp pls

neutrino

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Ben gittigimde 15 kisi filan vardi siniflarda, soru cozmek icin sira bekliyordum bazen ama 2-3 dakika filan. Ender cok oluyordu. Cok fazla dokuman veriyorlardi bir de, disardan birsey almaya gerek kalmiyordu, test kitabi filan. Yillar once tabii bu.
Sosyal ağlarda paylaş

cemaatte rezalet bir eğitim var abi neyi adam gibi öğretiyorlarmış. ben pi analitik diye çok dandik bi dersaneye gittiydim, telefonu pcyi tvyi falan her şeyi kaldırdım ve hakkaten ders çalıştım bi de anne dırdırı yoktu o yüzden ilk 500e girdim, benden sonra bana en yakın eleman 9k idi iki tane, sonrası 14k diye devam ediyordu. dolayısıyla iş kardeşinde bitiyor elbet. ama iyi para verebilirseniz fen bilimleri dersanesi varsa oralarda onun kaynakları güzel oluyor. biraderin kendisi çalışmaya meyilliyse orta büyüklükte dersaneler en iyisi olur. ne final, fem gibi çok büyüklere, ne de özyerçekim falan tadında çok lokallere yollamayın yeter bence
sonuç olarak iş kardeşinde bitiyor sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Drall bayağı doğru söylemiş, iş insanın kendisinde bitiyor biraz da. Orta ölçekteki dershaneler bana da doğru geliyor abi, hem büyükte kaybolup gitmez hem de butikteki gibi kasıntı olmaz. Üzerine de 17k 'nın bi kısmı cepte kalır sfsdfs

Abi fiyatlar yüksek gerçekten ya, çok uyduruk dershenelerde düşüktür ama bi noktada da işte insan mecbur kalıyor.

@pontipati hedef olarak kesin bişey yok abi, sayısalcı işte gelen puana göre üniversite seçecek. İngilizce puanları yüksek, bu yıl hacettepe amerikan dil kültür, odtü ing. öğretmenliği falan oluyordu ama kararsız işte. Diğer puanlar çok parlak değil, o yüzden bi yıl daha hazırlansın diye düşündük.

ps. brother değil sister.
Sosyal ağlarda paylaş

benim pi analitik 3k idi, 2buçuğa kaydoldum, ygsde ilk 300 yapınca sonraki taksitleri de ödemedim totalde 2ye yakın para ödedim. bence hoca meselesi ya. aslında varya en temizi dersanede derse girmesi idi. matematik fizik kimya derslerine girsin dicem ama şu anda ders yoktur ağustosta başlar tabi. hatta mezunsa eylülde başlar. aa o zaman şu anda bi indirim yoksa beklesin ağustosta liselilerin dersleri başlayınca onlarla derse girsin matematiğe fiziğe kimyaya falan, ona göre hangi dersaneyi severse ona kaydolun

mesajı yazarken düşünmüşüm adeta dinamik bir süreç olmuş sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...