Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Ev Eşyası - İstanbul

Nako

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşım ev eşyalarını satıyor. Sahibindene koymuş toplu satış diye.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-dekorasyon-toplu-satis-2-4-yillik-esyalarimi-satiyorum-171674551/detay

Eşyalar temiz, büyük parça alanlara küçük parçaları cüzi rakamlara veya hediye olarak vermeyi düşünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi rastgele bir taşıma şirketiydi. Adam 1500 dedi ilk başta, sonra pazarlığa oturduk.

Şehirler arası taşıma biraz değişik bir iş; büyük tırlar oluyor, 1-2 ev + farklı yükler de taşıyorlar. Ayrıca çoğu zaman sizin ulaştığınız adam komisyoncu oluyor. Atıyorum 2000'e taşırım diyor; 1000 lirasını taşımacıya veriyor, 1000 lirasını kendisi cebe atıyor gibi.

Bizim anlaştığımız elemanlar da öyleydi; kendi şehiriçi taşıma tırlarıyla geldiler, eşyaları streçlediler, yüklediler. Sonra başka bir şirkete vermişler, eşyalarımız ilk gelenin iki katı büyük bir tırla geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşadığım şehirde 1 bmc 2 ameleyi 150 liraya tutup evden eve taşıma yaptırdım (2. kattan 2. kata) kışın ortasında. Hatta eşyaları düzgün taşıyıp dolabı da kurmaya yardım edince bahşişi bol verdim.

Emlakçım süperdi, ben taşıma şirketi falan tutarım diye düşünürken, hocam ben buldum diye telefon açtı. Pazarlığı bile kendisi yapmış sdfjd. Tanıdığınız remax falan olmayan emlakçı varsa onların bayağı çevresi oluyor bu konularda, yoklayın. Kaldı ki taşınacak şey sadece koltuk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...