Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2014 - 2015

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

açtırdılar maçı izliyorduk da şu norveç u21'de martin odegaard diye bir eleman var. Herif 4-5 yıl sonra net yeni futbol yıldızlarından biri olur.

Herif dediğime bakmayın bir de, 98 doğumlu, 15 yaşında adfsd

U21 maçında evet, o kadar iyi. Ayrıca A takım kadrosuna da çağrılmış bir ara üst düzey antremanlara katılsın vs. diye.
Sosyal ağlarda paylaş

https://pbs.twimg.com/media/Bw1g4fQIIAAcd74.jpg

Bielsa'nın hafta içi açıklamalarını gören oldu mu bilmiyorum ama kulübü falan yine bayağı yerden yere vurdu. Bu karede de arkadaki basınla ilişkiler sorumlusu asdfdsa

İşte istediğim transferler yapılmadı, kafalarına göre takılıyorlar. Beni dinlemiyorlar, kulüp şöyle kulüp böyle hepsine kafam girsin. Bu takımdan başarı bekliyorsanız hayallere kapılmayın. Bu sezon çöp sezon, bir bok olmaz bunlardan vs. diye yardırdı da yardırdı asdfasd

Bu arada Marsilya 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik aldı. Ben iki maçlarını izledim de gerçi tamamen hücumda Fransa'daki takımlardan daha iyi olduklarından kaynaklanıyor. İnanılmaz leş bir defansları var. İki maçtır yemediler ama birazda şansları vs. yaver gitti. Zati 4 maçta 8 atıp 5 yediler.

Yine de işte kötü durumdayken isyan etmeleri tamam da iyi sayılabilecek durumda böyle çıldırması asdfasd

Bielsa gerçi ya, adamın tarzı
Sosyal ağlarda paylaş

New England Revolution maçını izliyordum da MLS'den gerçekten keyif almaya başladığımı fark ettim. Jones gittiğinden beri izliyorum işte bu adamları da özellikle de lig tam bir sirk ya asfasd

http://www.youtube.com/watch?v=_D5ee7QGzhE

0:20 :D

Gol attığında Revolution tüfek atışlarıyla kutlanıyor.

Serbest atış kullanacak rakip takım, kullanacak olan adamın arkasındaki taraftar grubu nasıl desem işte NBA-Serbest atış sekansını yapıyor. Topu bekleyenlerin dikkati vs. dağılsın diye asdfasd Futbol seyircisi olarak çok toylar ama iyi niyetleri beni benden aldı.

Avrupa'daki gibi yerde yatma, Yugoslav faulü, süre geçirme, oyuncu psikolojisine oynama gibi şeyler minimum düzeyde, yapanlarda zaten Avrupa da oynamış adamlar. Sürekli koşuyorlar, sürekli oynuyorlar. Adamlar yorulmak nedir bilmiyorlar.

Aşırı eğlenceli ya, MLS böyle giderse net dünyanın en iyi liglerinden biri olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...