Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2014 - 2015

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

efsane olmuş da şu çizgi olayına niye dikkat etmiyo hakemler ya ayar oluyorum. kaldırsınlar şu kuralı bakmayacaklarsa, volkan da çıkıp çıkıp durdu bizim maçta.

sözde penaltı vuruşlarında vuruş yapan oyuncu topa vurmaya giderken durup fake atıp, tekrar topa da vuramayacaktı. Yasaklanmıştı ama herkes yapmaya devam ediyor.

Penaltı herhalde kurallara en çok uyulmayan şey şu futbol aleminde asdf
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Liebe said:

efsane olmuş da şu çizgi olayına niye dikkat etmiyo hakemler ya ayar oluyorum. kaldırsınlar şu kuralı bakmayacaklarsa, volkan da çıkıp çıkıp durdu bizim maçta.

sözde penaltı vuruşlarında vuruş yapan oyuncu topa vurmaya giderken durup fake atıp, tekrar topa da vuramayacaktı. Yasaklanmıştı ama herkes yapmaya devam ediyor.

Penaltı herhalde kurallara en çok uyulmayan şey şu futbol aleminde asdf

abi o galiba öyle değildi, topa vurur gibi yapıp vurmamak yasak, topa doğru koşarken durmak değildi sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Manu resmen bitiyor ya, göz göre göre kulüp iki senede nasıl eriyor.

Transfer yapamıyor, dünyanın en iyi hocalarından birine sahipler hatta kimilerine göre en iyisine sahipler ama takım üstünde tam kontrolü yok. Oyuncuların performansları dipte...

Kulüp özüne döndü gerçi asdfa Liverpool eski mevkiisine doğru hareketlenmeye başlamışken MANU'nun düşüşü bayağı iyi olacak.

Edit:

Burnley'e karşı 4 şut var. Sadece bir tanesi kaleyi buluyor. Daha acı bir portre isteyene de bulunur yine de asdsdaf
Sosyal ağlarda paylaş

City de puan kaybetti. Hazırlık dönemleri de rezildi, istikrarsızlık devam ediyor. Tamamını izleyemedim maçın ama izlediğim kısımda yeterince kötüydüler.

Liverpool akıllı olsun, şu ligde yine ilk ikiye her şekilde girer. Chelsea'nin ayakları yere bu kadar basıyorken şampiyonluk zor ama ne olur ne olmaz, tek sakatlığa bakar asdf
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

City de puan kaybetti. Hazırlık dönemleri de rezildi, istikrarsızlık devam ediyor. Tamamını izleyemedim maçın ama izlediğim kısımda yeterince kötüydüler.

Liverpool akıllı olsun, şu ligde yine ilk ikiye her şekilde girer. Chelsea'nin ayakları yere bu kadar basıyorken şampiyonluk zor ama ne olur ne olmaz, tek sakatlığa bakar asdf

City çok kötüydü. Chelsea 37. sn de 1-0 öne geçti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...