Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abi çok susadım..

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

vivavale said:

moriarty said:

oruç tutanlar oruç açarken 1 aylık yemek yiyip nasıl fakirliği anlıyo acaba.

abi ben de oruç tutuyorum ama beceremedim şunu ya. ezan okununca 1 bardak su 1 kase çorba sonrasında kapanıyor iştahım. sonrasında tatlıya abanıyorum o güzel oluyor ama

benim de böyle ya o suyu içtikten sonra yemek falan istemiyorum hiç.
ama çay ve tatlıya hiçbir zaman hayır demem.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

cehennemde siz susuzluktan kavrulurken biz berrak pınarlarda cirit atıyor olacağız.

suyu pınarı şerbeti boşver, hurilerden haber ver dostum hurilerden? misal ben fit hatun seviyom, orda bana kalkıp Kate Upton gibi huri verirlerse nereye başvuracam itiraz için?
Hakkım yenmiş olmayacak mı? Benim kul hakkımı yiyince tanrı da cehenneme düşecek mi?
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

bingildak said:

cehennemde siz susuzluktan kavrulurken biz berrak pınarlarda cirit atıyor olacağız.

suyu pınarı şerbeti boşver, hurilerden haber ver dostum hurilerden? misal ben fit hatun seviyom, orda bana kalkıp Kate Upton gibi huri verirlerse nereye başvuracam itiraz için?
Hakkım yenmiş olmayacak mı? Benim kul hakkımı yiyince tanrı da cehenneme düşecek mi?

abi değişiyor onlar
istedğin sekle sokabiliyon

yapboz gibi
dalga flan bile ekleyebiliyon
Sosyal ağlarda paylaş

clownbaby said:

vivavale said:

abi sövmeyin de masturbasyon da sıkıntı yok. rahat rahat asılabilirsiniz günah değil yani.

selam

yanlışlardasın yine. gayet haysiyetsizce bi hareket masturbasyon ve insana ırzını koruması emrediliyor.

neye karşı koruyacaksın ırzını abi. kime ne kötülüğü var masturbasyonun, dolu tabanca ile gezmiceksin işte. sonra hayvana tecavüz ayıbı arttı, artık ölüye falan giriyor millet. gerek yok yani
Sosyal ağlarda paylaş

clownbaby said:

vivavale said:

hayvana tecavüz edenlerin, ölüye girenlerin masturbasyon ahlaksızca olduğu için mi böyle bi yolu tercih ettiğini düşünüyorsun?

masturbasyon ahlaksızca değil abi işte onu diyorum ben de. kimsenin ırzına ya da namusuna zarar vermeden kendi kendini tatmin ediyor. tırnak içerisinde 'harama bulaşmıyor' en azından bunda nası bir kötülük var. cinsel dürtüsünü kendi kendine gideriyor. yarın bir gün evlenince de buna gerek de duymayacak duruma gelecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

clownbaby said:

vivavale said:

hayvana tecavüz edenlerin, ölüye girenlerin masturbasyon ahlaksızca olduğu için mi böyle bi yolu tercih ettiğini düşünüyorsun?

masturbasyon ahlaksızca değil abi işte onu diyorum ben de. kimsenin ırzına ya da namusuna zarar vermeden kendi kendini tatmin ediyor. tırnak içerisinde 'harama bulaşmıyor' en azından bunda nası bir kötülük var. cinsel dürtüsünü kendi kendine gideriyor. yarın bir gün evlenince de buna gerek de duymayacak duruma gelecektir.

ahlaksızca, temiz bir şey değil masturbasyon gayet. karşı cinsi düşünerek cinsel organını sıvazlamak ve şehvetli bir zihinle simulasyon yapmak kesinlikle pis bir şey. insanlar boşuna pişmanlık ve kirlilik hissi duymuyor bu işi yaptıktan sonra.

evli olmayan birinin bunu yapmasına gerek yok. bağımlılık yaptığı için düzenli yapana öyle gelebilir de yok öyle bir durum. senin ahlakını ve düşünüşünü kirleten bir şey olduğunu sanıyorum ve şehvetini almaktan çok şehvetini güçlendiren, kendini kontrol etme yeteneğini körelten.

ayrıca başkasına zarar vermeyen şey kötü olamaz diye de bir şey yok. namaz kılmamanın da dolaysız olarak kimseye zararı yok, domuz yememenin de, oruç tutmamanın da. ayrıca başkasına yoksa bile sanım o ki insanın kendisine, kalbine, düşünüş şekline zararı var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...