Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

trafikteki annesizler

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

bakın bakın ne anlatacağım.

10 senelik arabamızı değiştirip, adam gibi bir şey alalım dedik. Seat Toledo'ydu önceki, 2004 model bilen biliyor. Efsane Gümüşüm :( neyse

Octavia aldık. Bugün işte gittim teslim aldım. İlk gün, eve arabayı ben getiriyorum babamı işe falan bıraktım. Temiz temiz eve ulaşalım diye babalar gibi sürüyorum. Mesafemi temiz bırakıyor, hız bile yapmıyorum. Adeta sağdan yaya yaya giden kadın şoförüm...

Beylikdüzü içine geliyorum. Hastaneden annemi alıyorum. Eve 5 dakikalık mesafede dört yolda duruyorum. Önümdeki annesiz pezevenk, kalça veren, dal yaprak artık telefonla mı oynuyor ne bok yiyorsa 2 saniyelik kornam eşliğinde arabayı kaydırıp önden vuruyor. Darbeden sonra da kapıyı açmamla birlikte basıp kaçıyor. Plakasını da göremedim, ama Hyundai Accent mi neydi eski kasalardan...

Çılgın darbe

http://i.hizliresim.com/lYJgDQ.jpg

Arabada bir arkadaş vardı o da ded, eve gelince annemde babamda nazarlıktır daha büyüğü olmadığına şükret vs. diyor da inanılmaz moralim bozuldu. Daha 24 saati dolmadan, 100KM yi geçmeden pezevengin biri yüzünden kedi götünü görmüş yara sanmış boyutundaki bir boya kusuru da olsa moralimin bozulmasına yetti...

Plaka eğrildi bir de işte başka tek bir çizik bile yok ama olsun. Daha büyüğü de olabilirdi. Toledo'ya Halıcıoğlu'nda bir Volvo mesela önden yine kayarak geçirmişti. Önde ızgarayı tutan parçalar vs. kırılmıştı hep içten ...

Hayır Toledo ile savaş gazisi gibi geziyorduk bu tip şeylerden dolayı. Kazası, çürüğü vs. olmadı 10 sene ama işte ne bilim. Hep ufak şeylerdi...

Yeni olunca işte farklı bir değeri oluyormuş onu anladım. Ben Toledo'yu hep eskiyken kullandım sonuçta, arabanın 4. yılıydı ben ehliyetimi alıp sürmeye başladığımda vs...

Ne garip bir şeymiş lan bu yeni malına başkası tarafından zarar verilmesi :(
Sosyal ağlarda paylaş

ya mala değer veren adam değilim esasen, har vurup harman savururum da işte ilk gün kötü oluyormuş.

Yoksa Toledo da benzer olay 10 senede en az 20 kere olmuştur asdfdsa

hiçbiri zerre koymadı. İlk gün ya da böyle ilk haftalarda olmayaydı iyiydi. Esas o koydu bana :(

Neyse geçer gider. Arada geliyor bana böyle
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun abi. klasik ama cana geleceğine diyeyim. biraz etkileniyor insan kaza eski yeni dinlemiyor pek.

o kadar boktan insanlar yaşıyor bu ülkede işte. ne diyeyim sabır da daşşak isteyen erdemlerdendir abi. boşver sabırlı ol sen. Allah beterinden saklasın.

bi de 'sakınan göze çöp batarmış.' diye boktan bir sözümüz var
Sosyal ağlarda paylaş

İlk gün olması can sıkıcı olmuş da neredeyse hiçbir şey yok abi, iki rütuş yaparsın geçer yani. Düz plaka bir zeminde noktasal göçme olsa oturur ağlardın esas, boşver şükret.

Göz göre göre kaydırıp, sana vurup, sonra da basıp kaçan (en az 7-8 saniye dümdüz görüş alanın var) arabanın plakasını alamaman da ayrı efsane, dikkat et :p

Hoş öyle bir ülkede yaşıyoruz ki şu kadarcık hasar için adamı tutup yakasından götürsen yine işlemini yapmaya kasmaz polis. Tutanak tutun der geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...