Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

elma said:

moriarty said:

o yüzden o hareketi gögüs antremanlarının sonuna koymak lazım

aynen, ben göğüsü o hareketle bitirip üstüne 8 numara pullover ile cilalıyorum. Yan ve alt göğüslerde bi kıpırdanma oluyo

Ya ben o pulloverı hiç yapmıyorum mal gibi. Halbuki yapmak lazım. Gögüs kafesini büyütüyo sırta bi şeyler yapıyo falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl bir cehennemde yaşadığımı bugün daha net anladım.

Şehirdeki spor salonlarını gezdim, zaten 2 tanesinde daha önce çalıştıydım; her neyse. Hepsi bir ŞU SAATTE GELECEN KARDEŞ, AYDA BİR SAAT TELAFİ EDERİZ AMA havasındalar. Diyorum ki benim mesaim belli değil, saat 15.00'da da çıkabiliyorum, gece ofiste de uyuyabiliyorum. O ZAMAN GOLD PAKET VAR 3 AYLIĞI 500 LİRA.

Hayır Almanya'da aylığı 8 euro'ya üniversitenin sabah 5'te açılan kendo'sundan kaya tırmanışına kadar her şey dahil tesis görmemiş olsam ya da İstanbul'daki macfit'in fiyatını falan bilmesem belki mallığıma gelir veririm de; adamlar bildiğin 2 tane apartman dairesini almış, kırmış duvarları falan spor salonu yapmışlar. 2 tane bench, 1 smith machine, 1 power rack, 3 tane koşu bandı, biraz da dumbbell var...

Üniversitenin spor salonuna kayıtlıydım en son, yine bu saat davasına kafam atıp kavga ettim giriştekilerle. Salon boş görüyorum, bir saat erken geldim diye trip yapıyor. Ulan girip çalışsam ne olacak, bir kişi yok içeride.

Neyse aradım taradım buldum bir yer, geniş, spor salonu olarak yapılmış 60 lira istiyorlar aylık, box opsiyonu falan var, saat sınırı da yok. Tek sorun tetanoz olabilirim.

Eğer bu sefer bir rutine bağlayıp da 6 ay 1 sene falan düzenli devam edersem parası neyse bastırıp evde kuracağım tesisatı, yerim falan var zaten. Çekilecek çile değil Türkiye'de spor salonu.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bu sabah koşum sonunda voltranı tamamladm. Achievement unlocked: Full week of sports

It's been a hard week full of pain, and the struggle was real. Even though it was extremely exhausting, the results were mentally and physically rewarding!

Bir sonraki challenge bir hafta full clean beslenebilmek =)

http://img.photobucket.com/albums/v109/elmaxxx/29-03-2015%2012-17-14_zpseoj0di9i.png

Resimden pek okunmuyo şimdi farkettim:
Pazartesi: Chest/triceps
Salı: Back/Biceps
Çarş: Legs
Perş: Koşu + street workout (quads&glutes on fire)
Cuma: Abs/Shoulders/Traps/Calves
Cumartesi: Koşu + street (calves on fire)
Pazar: Ufak çıtır bi koşu temiz cardio

Arada hocayla toplantı, karı kız, parti falan da var işte bişeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...