Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

full squatta göt ayak bileğine değiyor. terminolojiyi öyle oturtalım bence. normal squatta paraleli geçiyosun.

biraz kasım olsun, brad pitt olayım diyenlerin squat yapmasına hiç gerek yok hiç kasmayın boş yere. güçlü olayım diyen varsa yapsın. gerisi leg press leg curl
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Squat ile ilgili bir öneri. Eğer full squat yapamıyorsanız bence başlamayın önce esnekliğiniz ile ilgili çalışın sonradan toparlamanız zor oluyor.

terminolojiyi oturttuk ama devamını getirmemişim. boş barla paraleli geçemiyosan geçene kadar mobility kascan
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Sana inat değil mi lan, hem fayt kılabdaki bired pit gibi olmak istiyorum öyle çok kaslı olmama gerek yok biraz fit görünsem yeter. Hem de free form squat yapacağım ardımı ayak bileklerime değdire değdire.

yapmazsan adam değilsin. squat faşisti olmak istemiyorum sadece. hedefe göre çalışılsın
Sosyal ağlarda paylaş

Sali gunu gym'e yazildim ve bugun itibariyle ard arda 4. gun giderek kendi kisisel rekorumu kirdim. sdf

Cok bisey yapamiyorum sakatliklardan. Ilk 3 gun yuzdum bugun de gym yaptim sortu islak unuttugumdan mutevellit.

Bi de kilo degisimi olmadi hic, hala 104-105 civariyim ama vucut azcik topladi gibi.

http://i.imgur.com/6FhuVwG.jpg

Boyle agirdan alarak ay sonuna kadar hafta ici hergun + haftasonu dinlenme seklinde devam edicem. Bakalim nolcak.
Sosyal ağlarda paylaş

di,

vücut yapılarımız çok benzer. Ben de başladığımda senin kilondaydım göbek meme vardı. 8 ay sonraki durumumu görüyosun şimdi facebooktan =).

Ben çok öğrene öğrene gittim beslenme konusunu da training i de. Disiplinli ve bilgili gidersen 5 ayda ulaşırsın benim şu anki formuma. Durmak yok devam kavel panpa.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu şöyle düşünün.

barfiks yapıyosunuz. kimse yardım etmiyor. (serbest olsun bu)

(smith örneği olsun bu) barfiks yapıyorsunuz, altınızdan biri sanki siz çekiyomuşsunuz gibi aşağı yukarı kaldırıyo sizi bacaklarınızdan tutup. zorlarsan yine acır sırtın. ama o kadar. diğerinde vucudunun seksen tane bölgesi çalışıyor yapıcam diye. bunda, dengelemeye ihtiyacın yok, diğer milyon kasa ihityacın yok. diğer kaslarının aman dur bende güçleniyim o zaman yoksa bu salak sakatlancak dediği yok. aradaki fark bu. biri seni overall 10 geliştiriyor biri 2. yine gelişirsin tabiki smithte squat yaparken. ama aynı zamanda 10 gelişmek varken 2 gelişirsin ve sadece tek bi parçan gelişir diğerinde 10 tüm kaslar gelişecekken. seçim sizin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...