Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ama MED MEKS İN Dİ AYMEKS !!!!11

Bırakın bu ayakları artık ya. Bir haftadır yıkanmamış Osman'ın ter kokusu eşliğinde ağzını şapırdatarak patlamış mısır yemesini 7+1 dinlemeye gidiyorsunuz. Daha sonra yağlı ellerini koltuğa silip cep telefonunu çıkarıp whatsapp'ına bakıyor. Osman'ın yanında filmi izleyip buraya gelip IMAX övüyorsunuz bütün gün.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

almis sulaleyi yanina millete artizlik yapiyo.

Sukru'ye katilacagim hic aklima gelmezdi dsf

Burda da Turk mahallesinde sinemaya gidince milleti yerinden kaldirmak zorunda kaliyosun. Kalkarken trip atiyolar "HERKES YERINE OTURMUS DA BI BIZI KALDIRIYOLAR" diye. E yerime oturmussun dingil? dsf

Cok acayip ya insanlar.

edit : en super arguman da su "E BASKASI DA BIZIM YERIMIZE OTURMUS, BIZ DE ONLARI MI KALDIRAK SIMDI?!". E evet amk. Kaldircan.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Fin said:

anger management değil olay daha çok peer pressure
abisiz çetesiz tek basinayken neler yapabiliyosun mesela.

Abi niye birsey yapiyosun, toplum sinema zevkinin icine siciyosa evine sistemi kuracaksin, ugrasmayacaksin milletin derdiyle. Olay dayak kismina gelirde birinin agzini burnunu yamultursa birgun, comar evolution tamamlanacak comar horde saflarina katilacak bu arkadasimiz da. O yuzden anger management.

böyle düşünen insanlar yüzünden ülke son sürat bok çukuruna çakılıyor.

sinemada zevkimi bozsunlar eve kaçayım.
okulda şunu yapsınlar çocuğumu özele vereyim.
yolda kadın bıçaklasınlar arkamı döneyim.

neden eve kaçıyorsun abi ? sinemada izlemeyi bilmeyen evde izlesin.
haklı olan sensin, sesi gür çıkması gereken sensin. Ama sen böyle yaptıkça adam kendini doğru ve haklı sanmaya başlıyor, güçlü görüyor.
çok yanlış bence
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

aquila said:

almis sulaleyi yanina millete artizlik yapiyo.

Sukru'ye katilacagim hic aklima gelmezdi dsf

Burda da Turk mahallesinde sinemaya gidince milleti yerinden kaldirmak zorunda kaliyosun. Kalkarken trip atiyolar "HERKES YERINE OTURMUS DA BI BIZI KALDIRIYOLAR" diye. E yerime oturmussun dingil? dsf

Cok acayip ya insanlar.

edit : en super arguman da su "E BASKASI DA BIZIM YERIMIZE OTURMUS, BIZ DE ONLARI MI KALDIRAK SIMDI?!". E evet amk. Kaldircan.

bu tribünde oluyor sadece sanıyordum, sinemada bunu yapan barzo var mı ya sdsafsa
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

cicibeybe said:

Fin said:

Abi niye birsey yapiyosun, toplum sinema zevkinin icine siciyosa evine sistemi kuracaksin, ugrasmayacaksin milletin derdiyle. Olay dayak kismina gelirde birinin agzini burnunu yamultursa birgun, comar evolution tamamlanacak comar horde saflarina katilacak bu arkadasimiz da. O yuzden anger management.

haklı olan sensin, sesi gür çıkması gereken sensin. Ama sen böyle yaptıkça adam kendini doğru ve haklı sanmaya başlıyor, güçlü görüyor.
çok yanlış bence

haklı olmak ve mutlu olmak aynı şey değil

bu millet eğitilmez
Sosyal ağlarda paylaş

Laf anlamaz ergen grubu en pisi.
Kabız olmuş fok yavrusu gibi sesler, bitmek bilmez neresinden çıktığı belli olmayan ergen kişnemeleri. Zeka özürü espriler. Film izleyeyim diye git, şimdi ne ses çıkaracaklar diye sinir küpü ol. Bir kez oldu ama yetti.

O telefonu açan hayvan da ekran parlaklığını köklemiş oluyor genelde. Gözünün irisini ..... ! 5 arka koltuktan ben kör oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

applev0dka said:

cicibeybe said:

Fin said:

çok yanlış bence

haklı olmak ve mutlu olmak aynı şey değil

bu millet eğitilmez

aptallarla film izlememek için eve kapandığın,

aptallarla yemek yememek için evde yemek zorunda kaldığın,

aptallarla komşu olmamak için o evden taşınmak zorunda kaldığın

hayatında sana mutluluklar dilerim o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

cicibeybe said:

Fin said:

çok yanlış bence

Abi sinemada isik konusunda ses konusunda hakli olman adama dayak atma hakki vermiyor sana. Ben buradan hakliyim o da suradan haksiz o zaman ben bunu dovebilirim diye birsey yok. Adami guzelce uyarirsin, saygi gostermiyorsa gorevliye sikayet edersin vs, proseduru izlersin. Misir atarim, terslerse ayaga kalkariz, hala sinmediyse doveriz diye medeni bir davranis turu yok yani. Boyle dusunuyorsan daha tartisabilecek bir seyim yok zaten.

Uyarma demiyorum yalniz, uyarilmasi gayet yerinde bir davranis. Sadece benim tecrube ettigim kadariyla uyaridan da anlamiyorlar, ona bile hayvanca karsilik veriyor bizim millet. Durum boyle olunca evine kurul ugrasma diyorum haliyle. Yoksa git avrupada sinemana, varsa sacmalayan uyar guzelce zaten kapatir adam. He sen dayak at istiyorsan, alsin polis seni. Onlara anlatirsin derdini artik telini acmisti sinemada vs diye. Bizim ulkede dovuyoruz boylelerini dersin hatta daha temiz olur.
Sosyal ağlarda paylaş

@cicibeybe

abi ben zaten dayak atın demiyorum, ya da öyle bir şeyi savunmuyorum.

benim itiraz ettiğim konu şu ki;

"Abi niye birsey yapiyosun, toplum sinema zevkinin icine siciyosa evine sistemi kuracaksin, ugrasmayacaksin milletin derdiyle"

demişsin.

mesajın tamamına cevap verince haliyle yanlış anlaşılma olmuş.
bu durumda sinemadan uzaklaşması gereken bu tipler, sen neden evine kapanıyorsun bu yanlış ondan bahsediyorum.

orada 100 kişilik salonda 5 tane cahil yüzünden 95 kişinin keyfi kaçar eve kapanırsa yarın o salonda oranları %5 değil % 80-90 olur.

sen haklısın sonuna kadar ve kendini değiştirmesi gereken karşı taraf, ama sen değiştirip eve kapanırsan adam aynı barzoluğa devam ediyor, sinema ile de sınırlı kalmıyor.

bu insanlar hala yürüyen merdiven kullanmayı bilmiyor, bilmiyorlar diye metrodan çıkmayacak değiliz, sessizce arkasında beklersen de adam öğrenmeyecek solda beklememesi gerektiğini, 1 kişi durmuş solda, arkasında 10 kişi böyle durumlarda sol tarafı açar mısınız diye bağırıyorsun ön taraf açılıyor. hem de sen 10 kişi geriden bağırıyorsun adam kenara çekilince öndeki 9 kişi de yürüyor, ama 1 tanesi adama çekil diyecek cesareti bulamıyor, birisi çekil derse o da o zaman bundan faydalanıp yürüyor yani.

yoksa her yanlış yapanı dövün demiyorum tabi ki sdsafas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...