Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ben kötü film demedim. imdb'de yazan puana öküz gibi saplanmak sizin takıntınız o konuda birşey yapamayız. sadece 9.3'lük bir film değildi dedim ki bu benim görüşümdür.

bana göre 9 ve üstü film mesela oldboy'dur(amerikan yapımı değil tabiki). imdb 8.4

ayrıca imdb puanlarına neden bu kadar takılıyosunuz anlamıyorum herkesin verdiği puanların ortalamasından öte değil belli bir kriteri ya da seviyeyi de yansıtmıyor. puan la sadece herkese göre değişir.
Sosyal ağlarda paylaş

adsfs aynı tartışmayı yapmanın gereği yok. ben hani imdb gibi öyle ya da böyle ciddiye alınan bir platformun top 1 filmi olmadığını söylüyorum. şimdi imdb'nin kuruluş döneminden dolayı şovşenk'in ve bir çok filmin yukarlarda olması normal.

oylamaları sıfırlayıp yeniden açsalar hanginiz şovşenk'e 9-10 verir. zamanında basmışlar işte 10 10.

forest gump schindler's list se7en usual suspects ve daha bir sürü çok daha iyi 90'lar filmi var. hatta bu filmler all time iyiler bırak 90'ları.

bi de leon var sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

işte siz ciddiye alıyorsunuz imdb puanını kaçıncı sırada olduğunu asdasd
oylama diye birşey var illa sıranacak

film seven kişiler evet gelmiş geçmş en iyi film demiyor her zaman ben zaten puan bile veremem filmlere ama overrated diyorsunuz gibi o da saçma.

şimdi baktım imdbye
bana göre de inception ın 13. sırada olması saçmalık film mi yok

bu arada yazma özürlü olduğumu farkettim. susuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

siteden inciciler yüzünden film kaldırılan bir platform imdb o yüzden ben ciddiye almıyorum. overrate denmesi de normal bence ilk kez izleyenler oha ne güzel filmmiş diyip 10u yapıştırır genelde. çok fazla film izleyen ise eleştirir. o yüzden buradaki bazı arkadaşlara göre klasikleşmiş filmleri eleştirmemiz bi skten anlamadığımız anlamına geliyor. varsın oyle bilsinler.
Sosyal ağlarda paylaş

girin altındaki yorumları, eleştirileri okuyun veya sinema yazarlarının eleştirilerini okuyun, guardian'da falan çok iyi eleştiriler var.

nota göre filmlerin değerini biçen varsa sinemadan anlamıyor demektir.
ayrıca popüler ve ağlak filmlerin notları yüksektir, niye bu kadar şaşırıyorsunuz ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...