Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

izmir yeni ulaşım düzeni

Llama

Öne çıkan mesajlar

Nakkada çok deü makinacı varmış lan asdfasdf. Ben de anlatcam içimde kalmasın. Kusra bakma madcat

Sabuncu'nun ilk dersi aynı zamanda dönemin ve okulun ilk dersiydi. Sınıfa sığamadığımızdan tabure almaya gittik 3 kişi. Benden önce sınıfa giren kişi kazara kapıyı kapattı. Ben de tekrar kapıyı açtım. Elimde tabure olduğunu görmesine rağmen "Kapı kapandı derse giremezsin." dedi. Tav oldum herife.

Aradan sonra derse girebildim anca. Neyse Sabuncu "Siz mühendis olcaksınız, sizin bunlar gibi boş zamanınız olmamalı aktif olmalısınız vsvs." diye kantinde oturanlara saydırıyo işte. Kantinde oturanlara takıkmış kendisi. Geldiğimiz okulları sordu. Sınıfın tamamı Anadolu lisesi ya da düz lise. Ben Samsun Fen Lisesi dedim. Gözlüklerini çıkartıp "Oğlum Fen Liselisin madem neden burayı yazdın?" dedi.

"Hocam kantinde oturanlar var ya. Ben onlardan biriyim." dedim. Bütün sınıf kahkaha attı. Sabuncu bozuldu falan. Adımı sordu. Söyledim.

Söylememeliymişim....
Sosyal ağlarda paylaş

Peak derken?

Bugün saat 2'de Alsancak'tan serbest bölgeye giderken trafikte ölüyoduk sıcaktan. Buca sapağını geçtikten sonra trafik duruyor resmen.

"İzmirliler artık A noktasından B noktasına gitmek isterseniz önce A noktasından C noktasına, ardından D noktasına gidip rahatlıkla B noktasına aktarma yapabilirsiniz."

Ahahahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabuncu candır. Yapmayın etmeyin. Saide meymenetsizinden kalınca ondan almıştım dersi, harikalar yarattırdı adam.

Deü makina da bırakılmaz, ben açıktan bitirdiysem sizde sıkıntı varmış beyler ya da maktas projeleri eşiniz kötüymüş sdfgh.

Ayrıyetten bu yeni otobüs hatlarını sıçan arkadaşları bulsam, evlerine kamyonla inek boku yollayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi canım. Bitmesine biterdi de.. Değer mi? Kıçı kırık Deü Mak müh sonuçta. 5. senemde 3. sınıf 2. dönemde idim. Bıraktım. (Alttan Sabuncu ve mat 1-2 vardı.)

Bırakalı 4 yıl oldu. 2. girdiğim üniversitemi kayıpsız bitirdim. Okurken boş durmadım kallavi bir cv yaptım. CV'yi yaparken zerrre de sıkılmadım. Üstüne Makine Müh'ü bırakıp gazetecilik okuduğum için insanlar beni idealistin allahı sanıyor.(halbusi çok pis yandaş olabilirim. Engin Ardıç bile şaşırır.)

Parantezin içi ciddi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...