Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

izmir yeni ulaşım düzeni

Llama

Öne çıkan mesajlar

Stringray said:

İstanbul'da metrobüs yapıldıktan sonra E5 üzeri otobüs hatlarının iptal edilmesi gibi bir şey olmuş bu. Uzun yol giden tramvay ve metrolar sıkıntılı değilse işe yarar yoksa GG.

tamam bir cadde de iptal et
ama koca izmir trafiğini iptal etmek nedir
ben kendimi bildim bileli bu şekilde idi
sanki her yerde metro var
Sosyal ağlarda paylaş

aslında trafiği azaltmak açısından mantıklı bir hareket.izmir trafiğinin en önemli sebebi eshot'lardır, nerdeyse 50 metre ye bir durak koymuşlar, sürekli trafik kitleniyor.

ama şu anki durumda izban 10dk da bir filan geliyor, akşamları 15dk ya filan çıkıyor bu süre.sefer sayılarını baya arttırmaları lazım, bunun içinde yeterli tren sayısı var mı önemli bir soru.

benim için en saçma yanı da, önceden evimin önünden 4 tane otobüs geçerken, şimdi 17dk da bir kalkan tek otobüs geçecek.bu mu lan düğüm çözme.buca yı silip atmışlar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni ulaşım düzeni yaşlıları, engellileri öğrencileri göz ardı etmiş. Uzun sürede ve bol aktarmalı ulaşım özel arabası olanların işine yarar belki ama bizi tamamen magdur bırakıyor. Keşke toplu ulaşımı kullananları bezdirecek bir sistem yerine, özel arabası olanları toplu ulaşıma özendirecek bir sistem bulmak için uğraşsalar.
Evin önünden binip tüm ana noktalara gidiyordum şimdi metroya gidip aktarma beklicem peehhh.. Ah be 515 hiç kullanmazdım seni bucayıda hiç sevmezdim ama en çok senin iptal olmana üzüldüm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...